Wpis z mikrobloga

@kalasznikowbumbumbum: Zobaczysz jak to pluje jadem XD nawet z dB killerem jest głośno, mam i wiem co mówię, strzela ogniem nawet na założonym :) świetny wydech za te pieniądze, w pl raczej nie będziesz mial kłopotu ze względu na brak homologacji ale jadąc gdziekolwiek dalej lepiej założyć ten oryginalny wydech Yamahy
  • Odpowiedz
@kalasznikowbumbumbum:
Drogo XD kupowałem na koniec sezonu za 1350 z dB kilerem :P ale w sumie miałem dobry rabat ze względu na ilość gratów jakie kupiłem do moto w zaprzyjaźnionym sklepie.
Będziesz zadowolony z tego wydechu, może nie brzmi tak dobrze jak akrap tytanowy ale brzmi bardzo dobrze, nie dopłacilibym 3kola do akrapa przy tak niewielkiej różnicy w dźwięku. Moim skromnym zdaniem w tej cenie jest bezkonkurencyjny - a słuchałem na zlotach kilku różnych wydechów na przelocie przed zakupem - najfajniej oczywiście brzmi mivv i akrapy ale cena kosmos.
Z dominatora Marchewki lecą aż miło, szczególnie na zimnym xd ładnie strzela przy schodzeniu z obrotów.
Prawdę mówiąc to nawet po mieście latam z dbkillerem, a miał być tylko na trasy
  • Odpowiedz
@baszmar: No właśnie wydaje mi się, że w zeszłym roku cena tego wydechu była niższa, ale i tak mimo wszystko nie żałuję. Początkowo się jeszcze zastanawiałem czy nie wysłać seryjnego na przeróbkę do edhausta, ale przemyślałem i jednak dominator wygrał. Btw na tej grupie jestem już od dawna :D Ty masz przedlifta czy polifta? Pokaż fotkę :D
  • Odpowiedz
@baszmar: @kalasznikowbumbumbum: tez się zastanawiam nad dominatorami, jak z jakością wykonania?
Bo szczerze mówiąc na zdjęciach wyglada jak atrapovic.
Na Allegro widziałem tez opinie, ze jest słabo mało precyzyjnie wykonany (szczególnie łączenia) i amator może mieć problem z założeniem
  • Odpowiedz