Wpis z mikrobloga

@Gragam26 Widzę że w gronie popierającym rudego macie taki sam styl "Dowodów" na innych, standardowo latexowe działania. Fajne te "teczki" na pampaliniego, że był w choroszczy. Mogłeś wkleić zdjęcie któregoś teletubisia, miałoby taką samą wartość jak zdjęcie znalezione w google grafika po wpisaniu "Mężczyzna, szpital, chory"
#kononowicz #sradek #atakujemnie #patostreamy
V.....n - @Gragam26 Widzę że w gronie popierającym rudego macie taki sam styl "Dowodó...

źródło: comment_1615734760D78axZpT0RyFpr3w9dvSC0.jpg

Pobierz
  • 37
Jako ciekawostkę ci powiem że miałem okazje zrobić z Pawłem wywiad ale zrezygnowałem ponieważ dostałem z 30 pytań od Pawła na któe miałem odpowiedzieć i zrezygnowałem.


@Gragam26: No ciekawe czemu, czyżby dlatego, że jesteś w kontakcie z osobą która próbowała go zniszczyć? No kto by się spodziewał, że Paweł wolał się upewnić czym ty jesteś( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat tu się mylisz bo od Sławka dostałem propozycje zrobienia wywiadu z Pawłem


@Gragam26: I w jaki sposób zmienia to moją wypowiedź? Nadal byłeś z nadania rudego a że rudy w tamtym okresie próbował na wszelkie sposoby znaleźć haka na barneya to twój wywiad mógłby mu tego "dostarczyć"