Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem okazję zachować się jak twardy typowy samiec tolerujący równouprawnienie wobec kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po zatankowaniu auta z żoną i synem podjechałem na myjnie bezdotykową. Na przeciwko mnie były odkurzacze pod które przytoczył się stary Scenic z ewidentnie przebitą oponą. Podczas mycia przybiegła do mnie mała dziewczynka i zapytała czy gdzieś tu na stacji jest pompka, lecz akurat jej tu nie było więc krzyknąłem do jej matki, która stała przy samochodzie że trzeba wymienić koło, bo napompowanie nic nie da.

Kobieta zapytała się czy "pomogę" wymienić jej kolo. Wiedząc, że ta pomoc polegała by na kibicowaniu przy moim brudzeniu się i poceniu odpowiedziałem stanowcze NIE i po wyzerowaniu licznika wsiadłem za kierownicę i odjechałem w nieznane xD


#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@? #mistersoperfect
  • 85
@malinq: #!$%@? nie wierzę XD najpierw pretensje, że baba nie poszła pomóc - odpowiadam. Piszę, że bym poszła pomóc. Pretensje, że zajęłoby mi dłużej - odpowiadam. Piszę, że przynajmniej bym się czegoś nauczyła. Zarzut, że nie potrafię, więc bym bardziej zaszkodziła niż pomogła - odpowiadam: umiem używać mózgu. Zarzut, że bym zrobiła wszystko za nią

XDDD

jeszcze masz się do czego #!$%@?ć? Nie, pomogłabym jej. Sprawdź definicje słowa pomoc i nie
@Matti28: żona się obraziła, bo wyszedł z ciebie wykopowy buc XD na jej miejscu bym sama wyszła i pomogła, co by trochę trwało, bo się ani trochę na tym nie znam. Po raz kolejny udowodniłabym sobie, że faceci stają się totalnie bezużyteczni w moim życiu XD


Dla swoich kobiet, które mnie otaczają w życiu czyli Mama, Żona, siostra i Córka nie jestem takim bezużyteczny, bo zrobię dla nich praktycznie wszystko. Mi
@Matti28: eh to ze jedna zachowala sie jak kretyn nie znaczy że trzeba teraz każdego w potrzebie spławiać, nie wiem nie ważne czy to kobieta, ksiądz, dziecko, jak możesz pomóc bo ktoś sobie nie poradzi z zadaniem a ciebie to nie zbawi to czemu nie? Troche empatii w tym gównokraju bo i tak już nie jest za ciekawie. Ale to wykop, sprane mózgi i 16 latki.