Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem okazję zachować się jak twardy typowy samiec tolerujący równouprawnienie wobec kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po zatankowaniu auta z żoną i synem podjechałem na myjnie bezdotykową. Na przeciwko mnie były odkurzacze pod które przytoczył się stary Scenic z ewidentnie przebitą oponą. Podczas mycia przybiegła do mnie mała dziewczynka i zapytała czy gdzieś tu na stacji jest pompka, lecz akurat jej tu nie było więc krzyknąłem do jej matki, która stała przy samochodzie że trzeba wymienić koło, bo napompowanie nic nie da.

Kobieta zapytała się czy "pomogę" wymienić jej kolo. Wiedząc, że ta pomoc polegała by na kibicowaniu przy moim brudzeniu się i poceniu odpowiedziałem stanowcze NIE i po wyzerowaniu licznika wsiadłem za kierownicę i odjechałem w nieznane xD


#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@? #mistersoperfect
  • 85
  • Odpowiedz
przecież zmiana koła to nie jest jakaś ciężka ani brudna robota. Wielkiej wiedzy też nie wymaga.


@renkaboga: a jakby #!$%@?ł to kto odpowiada za wypadek? Ja tam bym sie bał że jak koło odpadnie to pójde jeszcze za to przypadkiem siedzieć xD

Dlatego jak babeczka mnie poprosiła o pomoc przy akumulatorze to odmówiłem, #!$%@? wie czy jej auta nie spieprze. Od tego są mechanicy. A laweta też musi zarabiać

zostawiłem
  • Odpowiedz
@Marekkk12345: ...ale, że dlaczego ? Fiter jak to fiter, o 8 do roboty pare papierosów i cyk 10, coffe time, lanczyk, drugie coffie, i koniec dnia, jak w tym czasie uda mi się coś naprawić to szacun, pozdrawiam z morza północnego ;)
  • Odpowiedz
  • 14
@Matti28 a ja mysle, ze zachowales sie jak #!$%@? bo niezależnie od tego czy to kobieta, facet czy małe dziecko powinno sie pomóc w sytuacji w ktorej ktos nie daje sobie rady.


@Sholder dlaczego miałbym myśleć, że silna i niezależna Polka jakich teraz wiele w internetach nie da sobie rady? Przecież chcą zarabiać tyle co faceci za dużo mniejszą robotę. Nawet dźwigać muszą mniej od facetów, a domagają się wyrównania
  • Odpowiedz
@slepauliczka, ciekawe, ilu z tych wykopków, którzy rzucili się na ciebie, jest samodzielnymi samcami - potrafi zrobić pranie, ugotować itp.?
ogólnie fajnie szczują się na baby i babami. ja #!$%@?ę, co tu się odjaniepawla? kobieta zmieni koło - źle, koniec argumentów - "do kuchni".
żenujące to tak, że aż odechciewa się tu memów przeglądać.
( )
  • Odpowiedz
@gdziemieztym: Żyje sobie sam od 17 roku zycia, nikt za mnie nie sprzątał w kuchni, nie prał ani nie zmieniał kół w aucie. W życiu by mi przez mysl nie przeszło żeby kogoś prosić o cos co moge zrobić sam kilkoma kliknięciami w google
  • Odpowiedz
  • 3
@Matti28 mi dwa lata temu poszła opona w aucie i chciałam wymienić koło na dojazdowe. Auto nowe, nigdy w nim nie wymieniałam koła, ale co zrobić. W aucie dwójka małych dzieci (1 i 3 lata), które po odebraniu z placówek były zmęczone i zaczynały być głodne i głośne,więc presją dość duża a ja zaczynałam zadanie od odfoliowania lewarka. Zatrzymał się jakiś koleś i zaproponowal sam z siebie pomoc. Mi by to
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Określiłaś zachowanie, do którego miał prawo, słowami "wyszedł z ciebie wykopowy buc". Nie pomógł późniejszy tekst o tym, ze poszłabyś pomóc udowadniając bezużyteczność facetów. Jeśli zaczynasz jak toksyczna osoba atakiem na drugą płeć, to się nie dziw, jeśli ktoś odwzajemni się niemiłą wypowiedzią. Nie tobie wybierać komu @Matti28 ma pomagać.

"nie wierzę XD najpierw pretensje, że baba nie poszła pomóc - odpowiadam"
To @artekmisz_isz napisał "a żona
  • Odpowiedz