Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem okazję zachować się jak twardy typowy samiec tolerujący równouprawnienie wobec kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po zatankowaniu auta z żoną i synem podjechałem na myjnie bezdotykową. Na przeciwko mnie były odkurzacze pod które przytoczył się stary Scenic z ewidentnie przebitą oponą. Podczas mycia przybiegła do mnie mała dziewczynka i zapytała czy gdzieś tu na stacji jest pompka, lecz akurat jej tu nie było więc krzyknąłem do jej matki, która stała przy samochodzie że trzeba wymienić koło, bo napompowanie nic nie da.

Kobieta zapytała się czy "pomogę" wymienić jej kolo. Wiedząc, że ta pomoc polegała by na kibicowaniu przy moim brudzeniu się i poceniu odpowiedziałem stanowcze NIE i po wyzerowaniu licznika wsiadłem za kierownicę i odjechałem w nieznane xD


#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ##!$%@? #mistersoperfect
  • 85
  • Odpowiedz
@slepauliczka: powtórzę bo może twój dodatkowy chromosom tego potrzebuje: Jaka jest różnica między moją prośbą do Ciebie o pomoc w posprzątaniu kuchni, a prośbą randomowej osoby o pomoc w zmianie koła?
  • Odpowiedz
@slepauliczka: podnośnik hydrauliczny potocznie zwany lewarkiem, każde auto ma punkty do których się go podkłada i różnią się te miejsca między modelami. Może być tak że źle umiejscowiony podnośnik wygnie blachę albo nawet prawidłowo umiejscowiony przy nadgnitym podwoziu może spowodować złamanie się elementu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam bym nie pomógł (nie ze względu na awersję do kobiet) tylko po prostu nie jest to takie łatwe jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slepauliczka: Przeczytałem ze zrozumieniem i stwierdziłem, że w końcu dałaś jakoś rady. Czyli nauczyłaś się co trzeba zrobić, aby wkręcić żarówkę, gdy brakuje Ci 10 cm aby dosięgnąć.

I co odpowiedzieli jak zapytałaś o pomoc?
  • Odpowiedz
@Kukoldzik: Od siebie bym dodał jeszcze zapieczone śruby, że bez klucza udarowego ani rusz i koło zapieczone z piastą. Też te fabryczne podnośniki i klucze nie są pierwszej jakości, kiedyś znajomemu przywoziłem podnośnik żabę bo samochód się #!$%@?ł z fabrycznego podnośnika XD Potem się tłumacz babie że złamałeś klucz na śrubie bo był z gównolitu, albo samochód spadł bo podnośnik był gówniany. No i jeszcze pytanie kto sprawdza regularnie ciśnienie
  • Odpowiedz