Wpis z mikrobloga

#blackpill to życie XD

Byłem wczoraj na domówce u znajomej z ekipą. Razem z nami był mój kumpel typowy Oskarek, co absolutnie co go interesuje to #rozowepaski i imprezy. Ogólnie dynamiczniak co w towarzystwie jest w swoim żywiole. Otóż Oskarek poznał tą znajomą na jednej z imprez, gdzie nie minęło kilka godzin a on znalazł się u niej na chacie w celu odbycie kontaktu seksualnego. Warto wspomnieć że w tamtym momencie rozstała się ze swoim chłopakiem na tydzień. To ten słynny okres "odpoczęcia od związku". I ogólnie ta znajoma zajarała się nim ale Oskarek jak to Oskarek powiedział sorry bejbe to był jeden wieczór. Wczoraj podbiliśmy na do niej na domówkę właśnie. Okazało się że jest dalej z tym chłopakiem. Chłopak typowa beta XD Gruby, okularnik. Taki Krzysiu z liceum. Reakcja znajomej na Oskarka oczywiście zawstydzenie i zakłopotanie. Ale nie minęła godzina i normalnie przeszli na ty, jakieś wyjście na papierosa czy wspólne rozmowy. Krzysiu chyba wyczuł co się święci i do niej co chwile podchodził i tam chciał ja przytulać a ta w niego #!$%@? XD Dalej z Oskarkiem w najlepsze gada i się śmieje XD Obserwowałem tego Krzysia i ten wpatrywał się jak tamta się cieszy towarzystwem Oskarka. Zazdrość to mu z oczy wyjść chciała, nawet współczułem typowi że laska ma w niego #!$%@?. Znajoma że jej rodzice są nadziani mieli bilarda, więc wszyscy poszliśmy na tego bilarda tam wszyscy dobrali się w pary a najlepsze Oskarek nie patrząc bierzę tą laske i zaczęliśmy grać. Gruby tam podchodził, podpatrywał a ona "NO NIE PRZESZKADZAJ MI #!$%@?" wszyscy na tym bilardzie #!$%@? co tu się #!$%@? XD Gruby usiadł na krześle i do końca imprezy nawet nie mruknął. W bilarda wygrała para Oskarka i Julki która na koniec dała mu przytulaska że wygrali XD (#!$%@? nawet nie wiem co ten krzysiu sobie myślał XD) O 3 się zmyliśmy z imprezy i jak wracaliśmy do na chate to właśnie gadamy między sobą co tam się #!$%@?ło XD Oskarek mówi że no czuł że Juleczka cieszy się jego towarzystwem tak jak cieszyła się jak po nim skakała XDD

Także na własnej skórze przekonałem się że w fizyce oprócz przyciągań jądrowych, silnych, elektromagnetyczne są też oskarkowe XD

#przegryw #blackpill #heheszki #p0lka #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #redpill
  • 25
@Slavcel:

mało inteligentny ruchacz i dziewczyna, która mimo związku leci na przystojniejszego

To akurat brzmi prawdopodobnie, ale OP trochę przesadził że stężeniem tych stereotypów w jednym tekście
@infliner: Wiem, że to nie są ich prawdziwe imiona, ale rzeczywiście niejasno to napisałam.
Chodziło mi właśnie o typy człowieka, może ta sytuacja naprawdę się zdarzyła ale wydaje mi się, że jest trochę podkoloryzowana