Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siostra zaczela sie skarzyc na bole glowy. Coraz to mocniejsze migreny i az czarno przed oczami zaczelo jej sie robic. Dziewczyna skonczyla studia, wciaz szuka pracy ale zeby bylo troche pieniedzy to pracuje na kasie. Ogolnie duzo pieniedzy to nie ma.

- wizyta u neurologa? termin listopad 2021
- To moze TK? pierwszy termin luty 2022

Super kraj, super NFZ.

Zaplacilem jej za TK, okazalo sie ze cos znalezli, musieli podac kontrast. Co sie okazalo? tetniak na 2cm do natychmiastowego usuniecia. Gdybym jej nie zaplacil za to badanie to moglaby w wieku 25 lat dostac wylewu zanim by sie doczekala neurologa. Termin operacji? lipiec 2021 XD Pani poinformowala mnie ze robia operacje od reki tylko jezeli jest karetka, sor i ogolnie juz tragedia. Nie bede przeciez czekal az jej peknie ten tetniak. Zabieram siostre do niemiec i tutaj jej oplacam operacje.

Wczoraj sprawdzilem ile sie czeka u mnie w Niemczech na porade neurologa. Jest termin na ten wtorek.
Polska to taki kraj z gowna i kartonu. Nie dziwie sie ze wiekszosc Europy pluje na P0lakow. Za 100+ euro sprzedali wszystko.

#bekazpisu #lekarze #krajzgowna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604c81244fe83c000a904436
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siostra zaczela sie skarzyc na bole...

źródło: comment_1615633668AH7QVFs5kXreegqUDzIqYB.jpg

Pobierz
  • 176
@Matemit: to jest jeszcze nic. Kiedys poszedłem ze skierowaniem na badania z rana do recepcji tak jak mi kazali, wzieli ode mnie skierowanie i powiedzieli zebym przyszedl o 15:30 do pokoju jak dobrze pamietam 103, wiec ide do pokoju na umówioną godzine a oni do mnie, zebym pokazał skierowanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) mowie, ze zabrali je na recepcji, a oni ze bez skierowania nic nie zrobią,
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest #!$%@? dramat, leczenie z nfz, za ktory placimy gruby hajs. Kiedys tez mnie bardzo bolala glowa, kilka razy w tygodniu, akurat zmianialem prace i nie mialem pakietu medycznego. poszedlem prywatnie do luxmedu bo na nfz pol roku czekania. dal mi pilne skierowanie na tomografie. zadzwonilem do kilku szpitali i w jednym badanie moze byc za 7 dni, w sumie ok. jade sie zarejestrowac.
-ale to prywatne skierowanie
-no
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?, aż strach słuchać takich historii. Oby siostra jak najszybciej wróciła do zdrowia.
Co do służby zdrowia to jesteśmy w czarnej dupie, ale pisowcy tego nie rozumieją. Ostatnio kłóciłem się z jednym dlaczego tych 2mld nie dali na służbę zdrowia tylko na TVP. Wiecie co odpowiedział, że to i tak by nic nie dało bo szpitale i tak zadłużone i to nic by nie dało, a tak to mamy