Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siostra zaczela sie skarzyc na bole glowy. Coraz to mocniejsze migreny i az czarno przed oczami zaczelo jej sie robic. Dziewczyna skonczyla studia, wciaz szuka pracy ale zeby bylo troche pieniedzy to pracuje na kasie. Ogolnie duzo pieniedzy to nie ma.

- wizyta u neurologa? termin listopad 2021
- To moze TK? pierwszy termin luty 2022

Super kraj, super NFZ.

Zaplacilem jej za TK, okazalo sie ze cos znalezli, musieli podac kontrast. Co sie okazalo? tetniak na 2cm do natychmiastowego usuniecia. Gdybym jej nie zaplacil za to badanie to moglaby w wieku 25 lat dostac wylewu zanim by sie doczekala neurologa. Termin operacji? lipiec 2021 XD Pani poinformowala mnie ze robia operacje od reki tylko jezeli jest karetka, sor i ogolnie juz tragedia. Nie bede przeciez czekal az jej peknie ten tetniak. Zabieram siostre do niemiec i tutaj jej oplacam operacje.

Wczoraj sprawdzilem ile sie czeka u mnie w Niemczech na porade neurologa. Jest termin na ten wtorek.
Polska to taki kraj z gowna i kartonu. Nie dziwie sie ze wiekszosc Europy pluje na P0lakow. Za 100+ euro sprzedali wszystko.

#bekazpisu #lekarze #krajzgowna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604c81244fe83c000a904436
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Siostra zaczela sie skarzyc na bole...
źródło: comment_1615633668AH7QVFs5kXreegqUDzIqYB.jpg
  • 176
@kaaban: 381 zl i nic z tego nie mam


@pri0: Jak za koszyk świadczeń oferowany przez NFZ, nawet uwzględniając czas oczekiwania, to jest śmieszne niska kwota. Na wolnym rynku za to samo płaciłbyś minimum 3k
WiedźmińskiWarchlak: Zawsze uważałem, że coś takiego jak "miłość" nie istnieje chyba, że tak właśnie nazwiemy przywiązanie do drugiej osoby, dopóki nie znajdziemy kolejnej.

W listopadzie zerwałem z ex (ja zerwałem, nie ona) była zakochana, dzwoniła/pisała 4/5 razy na tydzień (jakiś tam kontakt cały czas mieliśmy bo umówiliśmy się tak, że zerwiemy tylko w teorii). Jakoś w połowie grudnia zaczęła mnie wprost błagać, obiecywać, że będzie lepiej żebyśmy tylko do siebie wrócili
@affairz: A kiedy? Bo rozkminiam jak pracowania z kolejka na kilka miesicy przy płatnych nadwykonania może funkcjonować. Przecież trzeba mieć gwóźdź w mózgu. Jedyna rzecz jaka mi przychodzi do głowy to właśnie brak hajsu na założenie na kilka miesięcy.
@bialegomisa: nie wiem czy takie badania to AOS czy inna grupa, ale jeśli to by było AOS to rozsądne jest spojrzeć jak płacili w roku poprzednim i jechać do jakiejś kwoty własnego ryzyka - bo w najgorszym razie za 100% badań ponad limit przychodnia zapłaci z własnej kieszeni. jak ktoś nie lubi ryzyka to nie zrobi nic ponad limit i elo

inna sprawa, że były zapowiedzi że od kwietnia 2021 do
@AnonimoweMirkoWyznania: w kraju gówna i kartonu warto zostać zasłużonym honorowym dawcą krwii, 6 litrów, lub 5 w przypadku kobiet i musieli by ją przyjąć w ciągu tygodnia do specjalisty, plus operację też miałaby szybko, a nie czekaj Polaku do lipca.
Chociaż teraz gdy nie chcą robić bypassów czy łatać tętniaków w jamie brzusznej, to #!$%@? wie czy jeszcze coś te przywileje zhdk są cokolwiek warte