Wpis z mikrobloga

Ludu narkotykowy.
Złamałem gire w biedrze i z konieczności gdy mnie boli muszę brać lek na narkotyku o nazwie skudexa, i mam pytanie do was. Czy to normalne że po jego zażyciu czuje się dziwnie lekko uruchomiony typu że chce się więcej ruszać i więcej gadam o pierdach, i mam delikatnie poprawiony nastrój, z kolei jak następnego dnia nie wezmę tej tabletki bo aż tak bardzo mnie gira nie #!$%@? to jestem strasznie senny i nic mnie się nie chce?
I czy ten Tramadol mocno uzależnia w dawkach terapeutycznych, bo w sumie nie jestem zainteresowany nałogiem.

#narkotykizawszespoko
#narkotykizawszespoko
  • 8
@sindram
Tak jest to normalne, po to właśnie ludzie to ćpają. Każde dawki uzależniają, ale jak szybko to już kwesta częstotliwości i czynników osobniczych. Jeśli jednak już odczuwasz brak czegoś w dniu kiedy nie bierzesz to znaczy, że jesteś dosyć podatny i musisz uważać z tym.
@sindram Jak troche latałem ze #!$%@? co cpaja opio to brali to żeby metadon dłużej działał podobno do niczego innego się nie nadaje, mimo to jak to jak zjadlem 4 tabsy i potem z zapomnienia wlecial adderall xr to było cudnie tylko ppdobno niebezpieczny mix dla takiej pikawy
@sindram: całkowicie normalne zachowanie po tramku, tak jak kolega mówi - uważaj, ja przyjmuje po 6 tabletek zaldiaru 3 dni pod rząd (bolesna miesiączka) i po tym czasie już mam normalnie lekkiego skręta...