Wpis z mikrobloga

Ej, macie jakies informacje, jak mają byc zagospodarowane miejsca po starej chlodni przy Baranowickiej i po zakładach mięsnych przy Sowlańskiej? Chodziły plotki, że na miejscu PMB ma być osiedle, a tam gdzie chłodnia - hipermarket. Ale jakoś cicho tam
#bialystok
  • 29
@AnileweZ bloki 99% obok jest biedra i Lidl próba wejscia czegos innego tj sklepu wielkopowierzchniowego to duze ryzyko ze bedzie niewypałem, a tak pyk pyk pyk zaraz wszystko wykupione i zysk 1000%
@Poopiesh: w necie piszą, że ciężko bedzie postawić tam bloki, bo to tereny przemysłowe. Ale pewnie to kwestia kasy. Mam nadzieję, że z ta kurczakownią na miejscu PMB to tylko takie gadanie :D
aha - zakreskowane = dopuszczenie handlu wielkopowierzchniowego. Więc jakiś tam sklep powyżej 2000m2 jest przewidziany też.
@Poopiesh: a skąd masz taką informacje? Może pomyliłeś z tymi szeregówkami na Baranowickiej, ale bardziej w stronę Grabówki? Tam już jakieś stoją plus są budowane nowe
@klotz: tak, jak napisałeś - plany można zmienić za odpowiednią oplatą :P Ciekawa jestem co w ostateczności z tego wyjdzie, bo już bardzo długi czas wszystko stoi rozpierdzielone.
@Poopiesh: w ten sposób możaby rozruszać tę częsć miasta :P Skorupy troche zapomniane są. Chociaż stad blisko do B1 w Białej, więc rzeczywiście hipermarket bylby troche niepotrzebny