Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Siema. Pomożecie wybrać wódeczkę na wesele? Ogólnie mam taką ofertę od wielkiej hurtowni ale mogę szukać gdzie indziej jeśli jest jakaś warta kombinowania. Raczej Ogińskiego odrzucam bo byłem na weselu 2 lata temu i był paskudny, a Bocian podobno losowo raz pyszny a raz ohydny. Myślałem nad stock prestige (mogę w niemal tej samej cenie mieć wersję prestige gold jeśli się czymś różnią w smaku). Ta o nazwie "Na ślubnym kobiercu" to niby dla tej hurtowni (duża sieć o nazwie mag dystrybucja) produkuje Padarewski.

#alkohol #wesele
schreder - Siema. Pomożecie wybrać wódeczkę na wesele? Ogólnie mam taką ofertę od wie...

źródło: comment_1615293548x1hKzMDM8zV2NsReEwkyfp.jpg

Pobierz
  • 38
Sprawdź jakie oznaczenie jest na banderoli. Jeżeli KS to szansa kupienia syfu jest wysoka, jeżeli IS to jakość jest o wiele wyższa i szansa wpadki mała. U mnie była wódka z hurtowni (nie pamiętam już jaka), teść na wszelki wypadek dokupił dwie skrzynki takiej samej w biedrze. Tę z hurtowni dopijaliśmy z przyjemnością, a tej z biedry nawet mocno zmrożonej się nie dało. A spoza listy polecam J.A.Baczewski, ale to inna półka
@LZBNZ: pytanie jak smak obecnie. Bocian też w sumie ma fajną butelkę i kiedyś był dobry i polecany, a kupiłem na próbę to mocno zmrożony był niedobry. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@schreder: ja mialem czerwiec 2020 wesele i był w pyte :D Kup butelkę i sprawdź.
Mowa oczywiscie o Saskiej czystej, a nie jakieś tam kawowe czy inne gówna które teraz wypuszczają :D
@schreder: I ogólnie na wesele 70 osób kupiłem 150 butelek (żeby lekko ponad litr na głowę było). No i na butelkach poszło już 35 flaszek, co mnie nieco zszokowało, ale na weselu + poprawiny łącznie 55 + beczka 5L bimbru (druga beczka 5L nietknięta), więc zostało mi sporo flaszek, 5L bimbru. Ale żony siora miała osiemnastkę miesiąc później więc flaszki długo nie stały :) Wszystko poszło na osiemnastkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: przeceniles możliwości gości xd ja tam biorę po połówce i znając gości to zostanie pewnie minimum 30%. Sprawdzę. Fajnie jakby małpka była ale Saskiej to nie widziałem. U mnie będzie też kilka litrów super domowej nalewki. Aż mi żal, że się nie będę mógł nią nawalić :/