Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Siema. Pomożecie wybrać wódeczkę na wesele? Ogólnie mam taką ofertę od wielkiej hurtowni ale mogę szukać gdzie indziej jeśli jest jakaś warta kombinowania. Raczej Ogińskiego odrzucam bo byłem na weselu 2 lata temu i był paskudny, a Bocian podobno losowo raz pyszny a raz ohydny. Myślałem nad stock prestige (mogę w niemal tej samej cenie mieć wersję prestige gold jeśli się czymś różnią w smaku). Ta o nazwie "Na ślubnym kobiercu" to niby dla tej hurtowni (duża sieć o nazwie mag dystrybucja) produkuje Padarewski.

#alkohol #wesele
schreder - Siema. Pomożecie wybrać wódeczkę na wesele? Ogólnie mam taką ofertę od wie...

źródło: comment_1615293548x1hKzMDM8zV2NsReEwkyfp.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@r4do5: kupuje się 0,5l na łeb na gościa ale raczej zostaje. no ale jak masz w rodzinie samych solidnych zawodników to lepiej więcej wziąć ;) kolega bierze po litrze ale będzie tam kupa twardzieli. Ale się boje tego wesela
  • Odpowiedz
@schreder: Ogińskiego i Bociana słusznie odrzucasz, przereklamowane. Na przedweselnych testach, Bociana nie byłem w stanie wypić dwóch kielichów, Ogińskiego testowałem z bratem i też po jednym odpuściliśmy. Z tych co wymieniłeś chyba bym wybrał Stumbras Centenary, generalnie średniak, odrobinę ostry, ale widziałem na kilku weselach i był dobrze przyjęty, raczej nie męczy gości. I ładnie wygląda na stole.

Od siebie polecam spoza listy Wyborową. Klasyk, smakowo bardzo dobra, a jakościowo
  • Odpowiedz
@southlander: Wyborowa. Litości :) Na weselu kumpla był Bocian i jest git. Do tej pory pijemy z tego co zostało i ani razu nie zdarzyło się, żeby się nie dało wypić. Ale nie da się ukryć, smaki się zmieniają i też poziom wódek. Jeszcze z 7 lat temu klaskiem była Biała Żubrówka, potem Krupnik, a teraz nie ma opcji, żebym to wypił. Wstrętne.
  • Odpowiedz