Wpis z mikrobloga

#rozowepaski wyobrażacie sobie co by było gdybyście wystawiały facetów i się tym chwaliły na wykopie?

Bo typ @Angil230 wystawia losową laske na Tinderze w dzień kobiet, żeby "poczuła się jak statystyczny mężczyzna" (chociaż statystyczny mężczyzna nie jest przegrywem).

Jaka jest reakcja wykopków? Ludzie go chwalą!

#!$%@?, ani trochę nie dziwię się gościu, że umrzesz samotnie, jakbym cię spotkała to naplułabym ci do ryja. Bez znaczenia czy umawiałbys się z kobietami czy facetami i finalnie nie przychodził- TAK SIE NIE ROBI. Ha tfu.

#p0lak #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #zalesie ##!$%@? #niebieskiepaski #zwiazki #pdk
slepauliczka - #rozowepaski wyobrażacie sobie co by było gdybyście wystawiały facetów...

źródło: comment_16152838501Cf3fKdGH84pl5mgbZox1W.jpg

Pobierz
  • 238
  • Odpowiedz
@01ab: mam ci pokazać screeny co faceci sobą reprezentują? XD Zrozumcie wreszcie, że baba to też człowiek, szok! Takim samym jak facet, obie płcie są #!$%@?, ludzie są #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: to jak wyjaśnisz związki gdzie kobieta zarabia więcej?

Na przykład mój. Gdy sie poznaliśmy zarabialiśmy podobnie ale zachorowałem i od ponad roku jestem na bezrobociu. Mieszkam w jej mieszkaniu. Kocha mnie nadal tak samo, nadal tak samo o mnie dba i nadal myślimy o dziecku.

Jestem pewny że każda dziewczyna z którą w życiu byłem kochałaby mnie bezrobotnego dokładnie tak samo.

Moja kobieta zarabia w typowo damskiej branży urody i
P.....k - @Marek_Rekus: to jak wyjaśnisz związki gdzie kobieta zarabia więcej?

Na ...

źródło: comment_1615306809shJt0TNZtleEdgN9FHRES7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@slepauliczka: ja #!$%@?ę, kiedy ten portal stał się siedliskiem dla takich zjebów, którzy robią takie akcje i takich, którzy dają temu poklask? Gdyby nie mirko to do tej pory nie miałbym pojęcia o jakichś incelach, redpillach/blackpillach i innych #!$%@?, których znaczenia nie chcę nawet poznawać.

Szkoda dziewczyny.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Zgadzam sie z tym w 100%,że takie wystawiamie kogoś jest słabe bez względu na płeć ale wytłumacz mi czemu gdy kobiety chwalą się takimi akcjami albo śmieją się jak opluły kogoś,a niestety takie akcje są głównie domeną kobiet to nikt inby nie robi o to,a tu nagle pojawia się taki Angil320 i nagle komuś zaczyna to przeszkadzać.Czyżby chodziło o to,że problem dotyczy grupy,z którą sie utożsamiasz?
Trochę podwójne standardy.
  • Odpowiedz
@slepauliczka:

jakbym cię spotkała to naplułabym ci do ryja


Jakbyś weszła na pierwszą lepszą grupę na fb na ,której dyskutują kobiety to nie starczyłoby Ci śliny na ich opluwanie co?A nie czekaj,tu problemu niema.
  • Odpowiedz