Wpis z mikrobloga

Warszawa była europejską stolicą burdeli i skrobanek, cała Europa się tu zjeżdżała w tym celu.

Pan Bóg ostrzegał siostrę Faustynę kilka lat przed wybuchem wojny, że jeżeli to się nie zmieni, to Warszawa zostanie zniszczona tak samo jak została zniszczona Sodoma i Gomora.

Pan Bóg zawsze dotrzymuje słowa.


Wczoraj dowiedziałem się że Warszawa została zniszczona podczas wojny, ponieważ Bogu nie podobało się to że przeprowadzano tam aborcje i prowadzono burdele. W związku z tym mam kilka pytań.

Dlaczego Bóg ostrzegł siostrę Faustynę, a nie mieszkańców Warszawy? Czy to ona prowadziła te burdele i przeprowadzała aborcje?

Jeżeli Bóg jest sprawiedliwy, to dlaczego ukarał całą Warszawę, a nie tylko tych co grzeszyli?

Bóg ostrzegł siostrę Faustynę przed wybuchem wojny. Czy oznacza to że to Bóg wywołał wojnę tylko po to aby móc ukarać Warszawę?

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa
prawarekasorosa - > Warszawa była europejską stolicą burdeli i skrobanek, cała Europa...

źródło: comment_16152793588plTanJF3SfoFEjQ1CFBn7.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crest: ja od nich np. nie chcę szacunku, bo mi na tym nie zależy. Zależy mi na tym, by nie wpychali się w życie ludzi, którzy nie są katolikami i nie wierzą w to, co oni. Niestety, patrząc na nasze kochane państwo pisowskie, jest zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: > Bóg ostrzegł siostrę Faustynę przed wybuchem wojny. Czy oznacza to że to Bóg wywołał wojnę tylko po to aby móc ukarać Warszawę?

I mamy odpowiedź na to co robił bóg podczas holocaustu, powodował go żeby ukarać warszawiaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dendrofag: Widzę, że jeśli jesteś naprawdę księdzem, to coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że odejście od wiary to najlepsza rzecz jaką może uczynić człowiek w XXI wieku.
  • Odpowiedz
@dendrofag:

kara piekła, które trwa wiecznie


Powiem Ci, że coś tak posranego wymyślić to sztuka :). PS w Biblii jest mowa raczej o wiecznej śmierci (w sensie na zawsze) niż o wiecznych mękach ale wy katolicy macie Biblię w dupie. Nie pozdrawiam Ciebie ani innych wyznaw... wykolejeńców, którzy straszą ludzi torturą gorszą niż ludzkość była w stanie wymyślić.
  • Odpowiedz
Bardzo mnie cieszy, że są jeszcze ludzie, którzy poważnie traktują chrześcijaństwo a nie jako słodkie pierdzenie o aniołkach. JHWH jest znany z masakrowania całych narodów jeśli sobie tak upodobał (bo np. chciał zrobić miejsce dla Żydów w Palestynie), nie wiem dlaczego nie miałby zrównać z ziemia Warszawy za aborcje czy prostytucje.

Chrześcijański bóg od stalina różni się głównie tym, że ma magiczne moce i nie sitnieje, poza tym to niemal 1:1.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Tak jakby cała dyskusja zakończyła się tym, że w sumie nie odpowiedziano ci na żadne z powyższych pytań na jakimkolwiek satysfakcjonującym poziomie aniżeli "przeczytaj biblie" ewentualnie tak było i już, odwracanie kota ogonem słowami "za złe karze za dobro wynagradza" które to stwierdzenie świetnie jest odpierane kolejnym zdaniem, że "no właśnie nie bo skazał niewinnych mieszkańców warszawy na śmierć". Ale zakładam, że i tak wpadniesz do wora osób które
  • Odpowiedz
Tak, to prawda - Pan Bóg czasem zsyła karę na grzeszników. Tak, to prawda, Pan Bóg ostrzegał że zniszczy Warszawę za grzechy jej mieszkańców, tak jak zniszczył Sodomę i Gomorę.


@dendrofag: Wysuwasz tezę iż Bóg przemawiał przez Adolfa Hitlera.
Pytanie, kim jest Bóg w takim razie.

Oprócz tego, jeszcze na tym świecie, Pan Bóg czasem zsyła kary na całe społeczności, narody, a nawet na cały świat, jak to miało miejsce w czasie potopu czy zniszczenia Sodomy
  • Odpowiedz
Tak jakby cała dyskusja zakończyła się tym, że w sumie nie odpowiedziano ci na żadne z powyższych pytań na jakimkolwiek satysfakcjonującym poziomie aniżeli "przeczytaj biblie" ewentualnie tak było i już, odwracanie kota ogonem słowami "za złe karze za dobro wynagradza" które to stwierdzenie świetnie jest odpierane kolejnym zdaniem, że "no właśnie nie bo skazał niewinnych mieszkańców warszawy na śmierć". Ale zakładam, że i tak wpadniesz do wora osób które "z podkulonym ogonem
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: achhh gdyby tylko Bóg ostrzegł kogoś innego niż laskę na granicy upośledzenia umysłowego, np. ówczesnego prezydenta Warszawy. Może udałoby się na czas zamknąć warszawskie burdele i nie byłoby wojny (,)
  • Odpowiedz