Wpis z mikrobloga

Warszawa była europejską stolicą burdeli i skrobanek, cała Europa się tu zjeżdżała w tym celu.

Pan Bóg ostrzegał siostrę Faustynę kilka lat przed wybuchem wojny, że jeżeli to się nie zmieni, to Warszawa zostanie zniszczona tak samo jak została zniszczona Sodoma i Gomora.

Pan Bóg zawsze dotrzymuje słowa.


Wczoraj dowiedziałem się że Warszawa została zniszczona podczas wojny, ponieważ Bogu nie podobało się to że przeprowadzano tam aborcje i prowadzono burdele. W związku z tym mam kilka pytań.

Dlaczego Bóg ostrzegł siostrę Faustynę, a nie mieszkańców Warszawy? Czy to ona prowadziła te burdele i przeprowadzała aborcje?

Jeżeli Bóg jest sprawiedliwy, to dlaczego ukarał całą Warszawę, a nie tylko tych co grzeszyli?

Bóg ostrzegł siostrę Faustynę przed wybuchem wojny. Czy oznacza to że to Bóg wywołał wojnę tylko po to aby móc ukarać Warszawę?

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa
prawarekasorosa - > Warszawa była europejską stolicą burdeli i skrobanek, cała Europa...

źródło: comment_16152793588plTanJF3SfoFEjQ1CFBn7.jpg

Pobierz
  • 210
  • Odpowiedz
Widzę że mój wpis o karze Bożej zdobył bardzo dużą popularność.

Korzystając z tego, że jestem w gorących, chciałbym ostrzec wszystkich grzeszników, że nieuchronną konsekwencją grzeszenia jest kara piekła, które trwa wiecznie.

Oprócz tego, jeszcze na tym świecie, Pan Bóg czasem zsyła kary na całe społeczności, narody, a nawet na cały świat, jak to miało miejsce w czasie potopu czy zniszczenia Sodomy i Gomory.

Dlatego
  • Odpowiedz
Korzystając z tego, że jestem w gorących, chciałbym ostrzec wszystkich grzeszników, że nieuchronną konsekwencją grzeszenia jest kara piekła, które trwa wiecznie.


@dendrofag: Nie potrzebnie. Z tego co się dowiedziałem nie ma znaczenia co robię, bo Bóg i tak może mnie ukarać, nawet jeżeli nie zrobiłem absolutnie nic złego.
  • Odpowiedz
Oprócz tego, jeszcze na tym świecie, Pan Bóg czasem zsyła kary na całe społeczności, narody, a nawet na cały świat, jak to miało miejsce w czasie potopu czy zniszczenia Sodomy i Gomory.


@dendrofag: zostałeś skazany przez pana Boga na karę piekła wiecznego za to że twój wykopowy nick pojawił się zaraz obok słowa "psiocha" @dendrofag
  • Odpowiedz
@bartolomis: Lubię sobie czasem podyskutować z wierzącymi, dzięki temu mogę się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

Na przykład dzisiaj się dowiedziałem że nie ma znaczenia czy grzeszę lub nie, bo Bóg i tak może mnie ukarać za zło którego nie wyrządziłem.
  • Odpowiedz
@El3xetor pambuk ahhaaha trzymajcie mnie jakie to śmieszne.
Już jutro: chlip chlip dlaczego te katole nas nie lubią? My tylko chcemy się z nich śmiać, obrażać ich i odwiedzać się w szpitalach, czy to tak dużo?
  • Odpowiedz
@dendrofag:
"Ty sam najpierw otworzysz swe oczy
by dostrzec, co zaniedbane zostało przez twe własne zaślepienie.
A potem dopiero spojrzysz na innych,
aby zobaczyć, na co oni
  • Odpowiedz