Wpis z mikrobloga

Warszawa była europejską stolicą burdeli i skrobanek, cała Europa się tu zjeżdżała w tym celu.

Pan Bóg ostrzegał siostrę Faustynę kilka lat przed wybuchem wojny, że jeżeli to się nie zmieni, to Warszawa zostanie zniszczona tak samo jak została zniszczona Sodoma i Gomora.

Pan Bóg zawsze dotrzymuje słowa.


Wczoraj dowiedziałem się że Warszawa została zniszczona podczas wojny, ponieważ Bogu nie podobało się to że przeprowadzano tam aborcje i prowadzono burdele. W związku z tym mam kilka pytań.

Dlaczego Bóg ostrzegł siostrę Faustynę, a nie mieszkańców Warszawy? Czy to ona prowadziła te burdele i przeprowadzała aborcje?

Jeżeli Bóg jest sprawiedliwy, to dlaczego ukarał całą Warszawę, a nie tylko tych co grzeszyli?

Bóg ostrzegł siostrę Faustynę przed wybuchem wojny. Czy oznacza to że to Bóg wywołał wojnę tylko po to aby móc ukarać Warszawę?

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa
Pobierz prawarekasorosa - > Warszawa była europejską stolicą burdeli i skrobanek, cała Europa...
źródło: comment_16152793588plTanJF3SfoFEjQ1CFBn7.jpg
  • 210
@Simeonbarnaciakov: diagnoza musi spełniać pewne kryteria, ta ich nie spełnia
miło, że stawiasz mnie w jednym rzędzie z JP2 i matką Teresą, osobiście nie czuję się godny takiego porównania
o. Pio dał kiedyś challenge jednemu ateiście, żeby przez miesiąc powtarzał wieczorem do lustra jak to odrzuca Pana Boga, że pójdzie do piekła i będzie cierpieć męki, najpierw ateista się pośmiał ale po paru dniach challengu wrócił i powiedział, że raz czy