Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku miesięcy mam słabe libido. Jest to problem, ponieważ nie mam orgazmów, gdyż zauwazylam, że czerpię stosunkowo małą przyjemność z seksu.
Ćwiczę, chudnę, zmieniam stroje by poprawić swoją pewność siebie i nic.
Z niebieskim mam lepsze stosunki i tez nic.
Fakt, że w moim życiu jest sporo stresu... mało czasu na bycie tylko razem w cichym pokoju z facetem.
Testosteron mam w normie tsh tez idealne. Nie mam cukrzycy, ani żadnych chorób.
Boli mnie to, ze nie ciągnie mnie do niebieskiego, a jesteśmy dopiero rok razem (jak i tym bardziej do innych facetów) czuje się niewartosiowa.

#seks
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6046373288b775000aca9873
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: może właśnie stres zrobił swoje () może nie zawracaj sobie tersz tym głowy a spędzajcie więcej czasu razem, może jakiś wyjazd, randka? Dobre jedzonko? Może jak chwilę zapomnisz o tym problemie to się rozwiąże samo, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: To takie błędne koło - nie miałaś orgazmu, seks nie sprawił Ci przyjemności, więc nakładasz na siebie presję, a to powoduje kolejny stres i brak libido. Spróbuj odpuścić i zejść z siebie, pójdź na masaż do spa, odpocznij, wyśpij się, porozciągaj się. Spróbujcie bliskości bez presji, że musi dojść do seksu. Jeśli nic się nie zmieni, skonsultuj się z seksuologiem.
prof: Przede wszystkim trzeba będzie sprawdzić hormony a jak stres to hormony|kortyzol|prolaktyna wariuje Ja mam rozwalony progesteron(2x) i prawie nie mam libido Czekam jeszcze na wynik kortyzolu który podejrzewam że albo będzie pewnie za duży albo za mały i pewnie trzeba będzie go zbić bo warunkuje progesteron

To są rzeczy które powinnaś zbadać

Morfologia
Testosteron wolny (FTST)
progesteron,
estrogeny,
prolaktynę,
hormon folikulotropowy (FSH).
TSH T3 T4
LH
cholesterol całkowity
ldl
hdl
@elektryczny_pastuch: W sumie ciekawe punkty wymienił i sprawdziłem że mają wpływ na popęd dla obu płci, Możesz wyjaśnić dlaczego hormony miałyby nie wpływać na zachowanie i libido? Na forach kulturystycznych ludzie o to pytają i z podobnymi wymienionymi hormonami w analizie/objawiach zastanawiają się jak zbijać/kontrolować

Bo jeśli nie potrafisz to sam ośmieszyłeś się, ze swoim argumentem "bo tak"( ͡° ͜ʖ ͡°)
@navaare a to ja gdzieś napisałem, że hormony NIE MAJĄ wpływu na zachowanie i libido?

bez dokładnego wywiadu niewiele zdziałasz, wyniki badań same w sobie to może być co najwyżej jakaś wyraźna poszlaka, np mocno rozjechany panel tarczycowy. Co do testosteronu- może być wysoko, mimo to libido, orgazmy itd będą leżeć. Poziomy hormonów same w sobie na papierze roboty nie robią. Nie wspominam już o tym, że ten szaman prawdopodobnie nie kuma
@navaare "wyłączają obszary mózgu" ( ͡º ͜ʖ͡º) ten nagłówek mi wystarczy.

Teraz odbije piłeczkę, nadmienisz swoje argumenty? To są podstawy, nic w tym specjalnie skomplikowanego jeśli siedzisz w temacie.

Jeśli nazywasz oczywiste kwestie bełkotem- może nie rozwijaj się bardziej w tym temacie( ͡º ͜ʖ͡º) mnie takie pyyerdolenie randomów bawi do jakiegoś stopnia, potem już to stężenie głupoty niebezpieczne rośnie i bardziej drażni
@navaare ja już wytłumaczyłem po krotce, nazwałeś to bełkotem- musisz uzasadnić. Robię Ci łaskę, że w ogóle wchodzę w dyskusje z jakimś sebkiem który co najwyżej nadaje się do noszenia kartonow( ͡º ͜ʖ͡º) wolę pieniądze za wiedzę.

I drugi raz delikatnie wspomnę, że nigdzie nie pisałem, że "hormony nie mają znaczenia", nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem w tym kraju akurat mnie nie dziwi.
@elektryczny_pastuch: Może wytłumaczyłbym ale musiałbyś wyjąć kołek z dupy z przerośniętego ego, nie wiesz z kim rozmawiasz a stawiasz się wyżej niż jakiś książę galaktyki

Pycha kroczy przed upadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem że nie jesz antydepresantów, moja różowa brała SSRI to jej libido zostało zabite wraz z orgazmem, dosłowne znieczulenie narządów płciowych. Wyczytałem że sildenafil pomaga w zaburzeniach seksualnych w lekach SSRI u kobiet . Skutki uboczne niedługo po wzięciu kijowe , ale przeżycia miala nieziemskie
@navaare rzadko kiedy mam kolek w dupie, miałem i mam z Ciebie ubaw( ͡º ͜ʖ͡º) jesteś randomem któremu nie po drodze z wykształceniem kierunkowym- ba, nie po drodze z jakąkolwiek edukacja związana z tym tematem (co pokazałeś wrzucając randomowy stek badań krwi, wrzucając jakieś wypociny, kończąc na wisience na torcie czyli "na forach kulturystycznych ludzie o to pytaja" hahaha

No co ja mam Ci powiedzieć, Polska mentalność(
@elektryczny_pastuch: Sam pokaż badania swoje lamusie iż sprawdzanie kortyzolu nie ma sensu Na razie Twoje wypociny traktuje jak spuszczenie losowego bełkotu z informacjami wyrwanymi z kontekstu i półprawdami bez badań Hahha

G@wno pokażesz trollu wrzucasz poza dużą ilością p@dolenia rewelacjami bez pokrycia we wszystkich swoich postach( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet Ci się nie chciało zjechać do informacji na końcu artykuły do referencji Typowy ignorant.

L. Schwabe, M.
@navaare: ale ja nie jestem zadnym trollem, po prostu w przeciwienstwie do ciebie takie tematy to nie jest dla mnie abstrakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypociny xD jesli ktos nie rozumie ludzkiej fizjologii, obce mu hormony, neuroprzekaznictwo bla bla bla sratatata... to faktycznie wypociny.

mam ci pokazac badania pokrywajace twierdzenie, ze badanie poziomu kortyzolu tak z dupy nie ma zadnego sensu? xD i czego maja dotyczyc te
@elektryczny_pastuch: 100% p@dolenia 0 wiedzy informacji wymiany danych Troll typowy jest typowy.

Po Twoich postach wnioskuję że jesteś zwykłym zj@bem z siłowni z rozp@dolonym ego dealującym chemią
Idź usuń konto

Głowę sobie daję uciąć że nie jesteś ani naukowcem ani lekarzem. Nawet nie potrafisz przekazywać wiedzy przez swój sp@przony charakter(albo nie rozumiesz tego co ktoś Ci powiedział albo sam przeczytałeś)

@navaare już się zesrałem, w trakcie odpisywania tobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z mojego #!$%@? można sporo wyciągnąć, po prostu trzeba być w temacie żeby zrozumieć o czym pisze.

Oczywiście, że potrafię przekazywać wiedzę i to w bardzo przystępny sposób ( ͡º ͜ʖ͡º) tak słyszałem. Zarówno za fajne sianko jak i za free czasem się zdarza. Chyba nie myślisz młody, że potrzebuję się