Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kilku miesięcy mam słabe libido. Jest to problem, ponieważ nie mam orgazmów, gdyż zauwazylam, że czerpię stosunkowo małą przyjemność z seksu.
Ćwiczę, chudnę, zmieniam stroje by poprawić swoją pewność siebie i nic.
Z niebieskim mam lepsze stosunki i tez nic.
Fakt, że w moim życiu jest sporo stresu... mało czasu na bycie tylko razem w cichym pokoju z facetem.
Testosteron mam w normie tsh tez idealne. Nie mam cukrzycy, ani żadnych chorób.
Boli mnie to, ze nie ciągnie mnie do niebieskiego, a jesteśmy dopiero rok razem (jak i tym bardziej do innych facetów) czuje się niewartosiowa.

#seks
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6046373288b775000aca9873
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
Różowa: A bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Ja jak brałam to libido w skali od 1 do 10 u mnie było na poziomie -100. Po odstawieniu gdy mój organizm wrócił do normy to ochota na stosunki wróciła nawet gdy z niebieskim nie układało się zbyt dobrze.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może właśnie stres zrobił swoje () może nie zawracaj sobie tersz tym głowy a spędzajcie więcej czasu razem, może jakiś wyjazd, randka? Dobre jedzonko? Może jak chwilę zapomnisz o tym problemie to się rozwiąże samo, ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: To takie błędne koło - nie miałaś orgazmu, seks nie sprawił Ci przyjemności, więc nakładasz na siebie presję, a to powoduje kolejny stres i brak libido. Spróbuj odpuścić i zejść z siebie, pójdź na masaż do spa, odpocznij, wyśpij się, porozciągaj się. Spróbujcie bliskości bez presji, że musi dojść do seksu. Jeśli nic się nie zmieni, skonsultuj się z seksuologiem.
  • Odpowiedz
prof: Przede wszystkim trzeba będzie sprawdzić hormony a jak stres to hormony|kortyzol|prolaktyna wariuje Ja mam rozwalony progesteron(2x) i prawie nie mam libido Czekam jeszcze na wynik kortyzolu który podejrzewam że albo będzie pewnie za duży albo za mały i pewnie trzeba będzie go zbić bo warunkuje progesteron

To są rzeczy które powinnaś zbadać

Morfologia
Testosteron wolny
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: W sumie ciekawe punkty wymienił i sprawdziłem że mają wpływ na popęd dla obu płci, Możesz wyjaśnić dlaczego hormony miałyby nie wpływać na zachowanie i libido? Na forach kulturystycznych ludzie o to pytają i z podobnymi wymienionymi hormonami w analizie/objawiach zastanawiają się jak zbijać/kontrolować

Bo jeśli nie potrafisz to sam ośmieszyłeś się, ze swoim argumentem "bo tak"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@navaare a to ja gdzieś napisałem, że hormony NIE MAJĄ wpływu na zachowanie i libido?

bez dokładnego wywiadu niewiele zdziałasz, wyniki badań same w sobie to może być co najwyżej jakaś wyraźna poszlaka, np mocno rozjechany panel tarczycowy. Co do testosteronu- może być wysoko, mimo to libido, orgazmy itd będą leżeć. Poziomy hormonów same w sobie na papierze roboty nie robią. Nie wspominam już o tym, że ten szaman prawdopodobnie nie
  • Odpowiedz
@navaare "wyłączają obszary mózgu" ( ͡º ͜ʖ͡º) ten nagłówek mi wystarczy.

Teraz odbije piłeczkę, nadmienisz swoje argumenty? To są podstawy, nic w tym specjalnie skomplikowanego jeśli siedzisz w temacie.

Jeśli nazywasz oczywiste kwestie bełkotem- może nie rozwijaj się bardziej w tym temacie( ͡º ͜ʖ͡º) mnie takie pyyerdolenie randomów bawi do jakiegoś stopnia, potem już to stężenie głupoty niebezpieczne rośnie i bardziej
  • Odpowiedz
@navaare ja już wytłumaczyłem po krotce, nazwałeś to bełkotem- musisz uzasadnić. Robię Ci łaskę, że w ogóle wchodzę w dyskusje z jakimś sebkiem który co najwyżej nadaje się do noszenia kartonow( ͡º ͜ʖ͡º) wolę pieniądze za wiedzę.

I drugi raz delikatnie wspomnę, że nigdzie nie pisałem, że "hormony nie mają znaczenia", nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem w tym kraju akurat mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: Może wytłumaczyłbym ale musiałbyś wyjąć kołek z dupy z przerośniętego ego, nie wiesz z kim rozmawiasz a stawiasz się wyżej niż jakiś książę galaktyki

Pycha kroczy przed upadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozumiem że nie jesz antydepresantów, moja różowa brała SSRI to jej libido zostało zabite wraz z orgazmem, dosłowne znieczulenie narządów płciowych. Wyczytałem że sildenafil pomaga w zaburzeniach seksualnych w lekach SSRI u kobiet . Skutki uboczne niedługo po wzięciu kijowe , ale przeżycia miala nieziemskie
  • Odpowiedz
@navaare rzadko kiedy mam kolek w dupie, miałem i mam z Ciebie ubaw( ͡º ͜ʖ͡º) jesteś randomem któremu nie po drodze z wykształceniem kierunkowym- ba, nie po drodze z jakąkolwiek edukacja związana z tym tematem (co pokazałeś wrzucając randomowy stek badań krwi, wrzucając jakieś wypociny, kończąc na wisience na torcie czyli "na forach kulturystycznych ludzie o to pytaja" hahaha

No co ja mam Ci powiedzieć, Polska
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: Sam pokaż badania swoje lamusie iż sprawdzanie kortyzolu nie ma sensu Na razie Twoje wypociny traktuje jak spuszczenie losowego bełkotu z informacjami wyrwanymi z kontekstu i półprawdami bez badań Hahha

G@wno pokażesz trollu wrzucasz poza dużą ilością p@dolenia rewelacjami bez pokrycia we wszystkich swoich postach( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet Ci się nie chciało zjechać do informacji na końcu
  • Odpowiedz
@navaare: ale ja nie jestem zadnym trollem, po prostu w przeciwienstwie do ciebie takie tematy to nie jest dla mnie abstrakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypociny xD jesli ktos nie rozumie ludzkiej fizjologii, obce mu hormony, neuroprzekaznictwo bla bla bla sratatata... to faktycznie wypociny.

mam ci pokazac badania pokrywajace twierdzenie, ze badanie poziomu kortyzolu tak z dupy nie ma zadnego sensu? xD i czego maja dotyczyc
  • Odpowiedz
@elektryczny_pastuch: 100% p@dolenia 0 wiedzy informacji wymiany danych Troll typowy jest typowy.

Po Twoich postach wnioskuję że jesteś zwykłym zj@bem z siłowni z rozp@dolonym ego dealującym chemią
Idź usuń konto

Głowę sobie daję uciąć że nie jesteś ani naukowcem ani lekarzem. Nawet nie potrafisz przekazywać wiedzy przez swój sp@przony charakter(albo nie rozumiesz tego co ktoś Ci powiedział albo
  • Odpowiedz
@navaare już się zesrałem, w trakcie odpisywania tobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z mojego #!$%@? można sporo wyciągnąć, po prostu trzeba być w temacie żeby zrozumieć o czym pisze.

Oczywiście, że potrafię przekazywać wiedzę i to w bardzo przystępny sposób ( ͡º ͜ʖ͡º) tak słyszałem. Zarówno za fajne sianko jak i za free czasem się zdarza. Chyba nie myślisz młody, że potrzebuję się dowartościowywać dzieląc się jakimiś konkretami na portalu
  • Odpowiedz