Wpis z mikrobloga

@saakaszi "dorabiam w lepiej płatnym zawodzie". Czy jest lepiej płatny zawód (do którego nie trzeba kwalifikacji) niż poseł, patrząc na stosunek ilości włożonej pracy do zarobków? Już nie wspominając o innych benefitach.
  • Odpowiedz
@AsymmetricGentleman: Wymień chociaz 5 posółów spoza ścisłeś czołówki i frontmanów pisu, czy KO czy innej formacji. A no właśnie, większośc z nich jest praktycznie anonimowa. A sumując profity to z 15k do rączki wpada, nie robiąc praktycznie nic.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: Czyli mowisz ze skoro przecietny czlowiek nie umie wymienic niszowych poslow z roznych partii, to co poslowie nic nie robia? Co to za ruchanie logiki?
  • Odpowiedz
@Haqim: Nie wiem dlaczego powiązujesz te obie rzeczy. Jedno to zaprzeczenie, że posłowie sa celbrytami, bo w mediach przewija się może 40 nazwisk z 460 posółów, reszta jest anonimowa dla przeciętnego obywatela. A druga rzecz to taka że faktycznie jednak coś robią, ale chciałbym żeby przestali, bo mój portfel już nie wytrzymuje tej dobrej zmiany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoloremIpsum: akurat działalność posla to nie tylko głosowanie w Sejmie. Poza tym poslowie wcale nie zarabiają jakos bardzo dużo, w Warszawie w byle korpo przy mniejszej ilości pracy i odpowiedzialności dostaniesz więcej.

I nie bronię Kuleszy, bo wyjątkowo bezczelny typ.
  • Odpowiedz
@wyk00p: że pracuje na czarno i nie odprowadza podatków? Nie wiem czy rozumiecie, ale okradania państwa, to okradanie nas wszystkich i przyzwalanie na to, to co nas odróżnia od państwa Europy zachodniej
  • Odpowiedz
"dorabiam w lepiej płatnym zawodzie". Czy jest lepiej płatny zawód (do którego nie trzeba kwalifikacji) niż poseł, patrząc na stosunek ilości włożonej pracy do zarobków? Już nie wspominając o innych benefitach.


@DoloremIpsum: Prezes Orlenu, czy innej SSP
  • Odpowiedz
@wyk00p: Skoro posłowie mają takie podejście do prawa i państwa to skąd wiadomo, że w ten sam sposób nie kombinują w innych miejscach, np. nadużywając władzy? W ogóle jeżeli oni mają prawo gdzieś i się tym chwalą to dlaczego ja jako obywatel miałbym szanować prawo, które oni przegłosowują?
  • Odpowiedz
patrząc na stosunek ilości włożonej pracy do zarobków?


@DoloremIpsum: Korwinoidy nie rozumują takimi kategoriami jak stosunek pracy do zarobków. Ogólnie w tej mentalności z------------o dla samego z------------a jest aktywnością bezkrytycznie chwalebną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz