Wpis z mikrobloga

@Haqim: Nie wiem dlaczego powiązujesz te obie rzeczy. Jedno to zaprzeczenie, że posłowie sa celbrytami, bo w mediach przewija się może 40 nazwisk z 460 posółów, reszta jest anonimowa dla przeciętnego obywatela. A druga rzecz to taka że faktycznie jednak coś robią, ale chciałbym żeby przestali, bo mój portfel już nie wytrzymuje tej dobrej zmiany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoloremIpsum: akurat działalność posla to nie tylko głosowanie w Sejmie. Poza tym poslowie wcale nie zarabiają jakos bardzo dużo, w Warszawie w byle korpo przy mniejszej ilości pracy i odpowiedzialności dostaniesz więcej.

I nie bronię Kuleszy, bo wyjątkowo bezczelny typ.
"dorabiam w lepiej płatnym zawodzie". Czy jest lepiej płatny zawód (do którego nie trzeba kwalifikacji) niż poseł, patrząc na stosunek ilości włożonej pracy do zarobków? Już nie wspominając o innych benefitach.


@DoloremIpsum: Prezes Orlenu, czy innej SSP
@wyk00p: Skoro posłowie mają takie podejście do prawa i państwa to skąd wiadomo, że w ten sam sposób nie kombinują w innych miejscach, np. nadużywając władzy? W ogóle jeżeli oni mają prawo gdzieś i się tym chwalą to dlaczego ja jako obywatel miałbym szanować prawo, które oni przegłosowują?