Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Szaa: chyba nigdy w żadnym RPGu nie było tak ciekawego a zarazem szczegółowego świata. I to w grze z wczesnych lat 2000 jeśli się nie mylę
  • Odpowiedz
@Zales360: I ogromnego zarazem, pamietam jak wszyscy klasie grali w gothica, a później dostałem albo kupiłem morrowinda w wersji kolekcjonerskiej z mapa, ja #!$%@?, ile tak było zakamarków, miast, jaskiń, wszędzie jakieś książki, które można było czytać, kraść rzeczy mieszkańcom, no kosmos – jedna z lepszych gier za dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#!$%@?, enter mi się wcisnął. Jest mod dodający resztę Morrowind, czyli ziemię wokół wyspy z wulkanem. Razem z questami i wszystkim. Polecam. Na Nexusie wszystko jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szaa: tak bardzo lubię Morrowinda że kusiło mnie żeby kupić ten dodatek do ESO ale samo ESO mnie jakoś niespecjalnie jara więc nie wiem czy jest sens. Zamiast tego ograłem po raz nty Morrowinda i tego moda co odtwarza Morrowinda w Oblivionie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zales360: W ESO to nie jest jakoś specjalne rozbudowane - nostalgia pewnie jest ale to jednak ciężko porównać z oryginałem xD
Rozważ lepiej eso+ na miesiąc bo wątek główny z Vvardenfell jest kontynuowany pózniej w Clockwork City (tutaj sama rozmowa z Sotha Silem sprawia że jest wart xD) i na końcu w Summerset
  • Odpowiedz