Wpis z mikrobloga

Fajnie że mimo kryzysu, pandemii i lockdownu rząd (Duda) dzisiaj podpisze czternaste emerytury xD
Ewidentnie jesteśmy bardzo bogatym państwem skoro stać nas na miliony Sasina, miliardy na TVP no i 14 emerytury aby utrzymać ponad 9 mln głosów.

BTW. Szykujcie się na szok bo PiS odbuduje sobie poparcie w sondażach sprzed 2015 roku gdy 14 emerytura wejdzie w życie

#koronawirus #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 71
@NaczelnyWoody 14 emerytur. Ja prdl jaka abstrakcja. A teraz każda inna partia będzie się prześcigać w dodawaniu kolejnych miesięcy. W sumie niedługo inflacja zeżre te "benefity" i 15 emerytur będzie warte mniej niż 12. Dobry czas na pozbycie się gotówki, nie ma sensu tego trzymać.
Oczywiście soonsorzy czyli klasa pracująca nie protestuje ponieważ "nie ma czasu bo musi #!$%@?ć" xD

Pokolenie dzisiejszych emerytów to absolutny wygryw. Nie musieli zarabiać po kilkadziesiąt lat
Podziekujmy '"wolnosciowym" wyborcom konfederacji i akcji #mimowszystkoduda


@TgcRap4: Konfederacja to w istocie śmieszna zbieranina, ale zrzucanie na Konfederację odpowiedzialności za całe zło jakie dzieje się w Polsce, to już chyba niestety jakaś choroba.

Kolega @timek1119 wrzucił wyżej wyniki głosowania. Sugerujesz, że kontrkandydat wystawiony przez KO, proponujący w czasie kampanii 200zł dodatku do emerytury dla matek za każde dziecko, zachowałby się w tej sprawie jakoś inaczej? Mądrego to aż miło poczytać. (
Kolega @timek1119 wrzucił wyżej wyniki głosowania. Sugerujesz, że kontrkandydat wystawiony przez KO, proponujący w czasie kampanii 200zł dodatku do emerytury dla matek za każde dziecko, zachowałby się w tej sprawie jakoś inaczej? Mądrego to aż miło poczytać. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@ZygmnuntIgthorn: Tego nie wiem, choc sie domyslam. Wiem jednak, ze wybieranie prezydenta z tego samego obozu politycznego jest duzo