Wpis z mikrobloga

@takijeden1: No nie wiem. Z reguły przeglądając OLX czy pracuj.pl można się spotkać z firmami oferującymi najniższą, ewentualnie 200-300 zł więcej niż najniższa. Ja sam szukając pracy i chodząc słyszałem tylko o najniższej i to prawie wszędzie. A że trafiła mi się obecna praca to nie narzekam. W razie czego zapiszę sobie nazwę firmy i jak będzie trzeba zgłoszę się i oby mi dali te 4 koła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slozubn: przecież jak zaczynasz pracę w korpo za 2500 to jesteś debilem jeśli po 7 latach nie masz 15k do ręki.
Awans, rozwój, zarządzanie ludźmi etc.

Tak ale wiem nie opłaca się dawać pół wynagrodzenia za mieszkanie przez rok i awansować.

Lepiej mieszkać za darmo u matki, żyć za 2200zl, i pić w weekendy
@IcyHot: no widzisz, sa korporacje i sa korpo.

A ze akurat znasz 5 osob ktorym sie udalo to wiesz, moze o niczym nie swiadczy bo sie okaze ze na ta piatke bylo piedziesiat ktore soczyscie #!$%@? w szklany sufit na pewnym etapie. Brutalna prawda jest taka ze zawsze maly procent awansuje a reszta bedzie nizej, wszyscy nie zostaniemy prezesami/kierownikami/managementem. Kwestia by mierzyc sily na zamiary by do 40 sie nie wypalic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slozubn: czyli lepiej nic w życiu nie robić bo się wypalisz zawodowo lub dostaniesz garba i depresję.

Dobra szkoda mi na Ciebie czasu. Powodzenia
Widzę ze brakuje interpunkcji, może to ma wyglądać tak: Praca zdalna, Wysokie (miejscowość), wynagrodzenie umowa (w sensie ze nie na czarno)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slozubn: to potem niech nie narzekają że wszystko w tym kraju do dupy i szef do dupy. Gdzie przez ostatnie 10 lat chodziki tylko do roboty i nic ale to nic nie poprawili w sobie.

Byle robot cię zastąpi.
@IcyHot: byle robot to za parenascie lat zastapi i lekarza, prawnika, pytanie tylko nie "czy" a "kiedy" ¯\_(ツ)_/¯

i nigdzie nie mowie ze rozwoj jest zly, wspomnialem tylko o tym by wiedziec co potrafie i gdzie jest limit ktorego przekroczenie moze byc w dalszej perspektywie niszczace. Golfa nie palujesz w terenie, ludzie nie rodza sie rowni w inteligencji i umiejetnosciach fizycznych i umyslowych, sprowadzanie tego do lenistwa ignorujac czynniki srodowiskowe, bariery