Wpis z mikrobloga

teksty o julkach, kukoldach i ruchaniu z mokebe same nie są poparte żadnymi argumentami, więc jak niby to podważać?


@g1venchy: a nie były poparte np wynikami z tindera, odnośnie atrakcyjności? Co potem było bite kontrkartą "tinder tinderem a życie życiem". Przy czym ostatnio np miałem badanie dotyczące wzrostu w dyskusji:
Znalazłem artykuł: https://fivethirtyeight.com/features/how-common-is-it-for-a-man-to-be-shorter-than-his-partner/

Wanting to measure the height difference in existing couples (as opposed to people’s preferences for a partner —
@Pierorzek: Żałosne próby nie wiem czego. Nie zabłysnąłeś przed mamusią w domu czy jak?
Wielokroć wystarczy, że kobieta weźmie się za trening aerobowy, przestanie się opychać i chudnie i to wystarczy dla większości facetów, bo to nie oni są hipergamiczni. Chłop brzydki, ani zdeformowana kobieta, nie może od tak po prostu zmienić sylwetki twarzy i symetryki ciała, właściwości skóry etc. Kobiety także mają swoje odpowiedniki "przegrywowe", tylko zauważ bystrzaku, nie określają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Usmiech_Niebios: Otóż nie były bo i w jaki sposób?xD To jest rozmowa zupełnie nie na temat.
Nie widzę sposobu w jaki hipergamiczność kobiet miałaby dowodzić czyjemukolwiek zamiłowaniu do czarnych mężczyzn (tak jakby było w tym coś złego), czy sugerować że w protestach przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego tak naprawdę chodzi tylko o seks bez zobowiązań (tak jakby było w tym cokolwiek złego), to jest zupełny absurd
czy sugerować że w protestach przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego tak naprawdę chodzi tylko o seks bez zobowiązań


@g1venchy: no chodzi o zmniejszenie możliwych zobowiązań, czyli ryzyka. Jest to więc powiązane. A sam jestem za ogólnodostępną aborcją. Więc jeśli wierzysz że to absurd, to może pora odstawić ideologiczne fora na parę miesięcy?
@Chancock: Nie chce mi się z wami kłócić bo to jak mówienie do ściany (wiele razy próbowałem) ale odpowiem. Obrazek przestawia wizerunek obiektywnie nieatrakcyjnego mężczyzny bo zazwyczaj tacy przez swoje niepowodzenie u kobiet zaczynają ich nienawidzić i gadać że są szmatami żeby jakoś dać upust swojej frustracji XD. Do tego wmawiacie sobie hurr geny to wszystko burrr bez genów to #!$%@? nie musze nic robić bo będzie to samo aby usprawiedliwić
@go_getter_mirek:
- okulary można zmienić (ale trzeba mie dobry gust - ja go nie mając brałem koleżanki na zakupy celem oceny, a
obecnie na większości ryjów pasuje wariant klasycznych ray banów)
- głowa to geny, nic z tym nie zrobisz, ale możesz ogolić na łyso (maszynką do golenia na łyso, a nie maszynką do cięcia włosów która zostawia 1mm i widać wciąż zakola)
- Brzuch - eating disorder - brak wdrożonych