Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@go_getter_mirek:

Ja zawsze powtarzam, że jeżeli ktoś nie próbował to nawet nie może siebie nazywać przegrywem, bo nawet nie podjął walki. Jednak jest tutaj też bardzo dużo takich osób, które mimo, że uprawiają czynnie sport, dbają o sylwetkę, mają w miarę poukładane życie i pracę, to nadal mają problemy z płcią przeciwną, bo są po prostu #!$%@? nadal nieatrakcyjni fizycznie, co wynika głównie z ich genów np niski wzrost, łysienie, wąskie
@Slavcel: Szanuje że próbowałeś wyjść ale takie osoby jak ty to mniejszość. Większość z przerywów z góry zamyka się w bańce i każdą próbę pomocy nazywa normickimi radami widać to po postach które wcześniej wstawiałem. Jedyne co przegrywy robią i nazywają to walką ze #!$%@? to nie walenie konia a to nawet jak im się uda będzie mało efektowne moim zdaniem. Geny są ważne w życiu jasne że tak natomiast wy
@Usmiech_Niebios: wybacz że dopiero teraz odpisuję, dzień kobiet, te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie można się nie zgodzić, że rzeczywiście, można tutaj mówić o zmniejszeniu zobowiązań; jednocześnie myślę, że mówiąc "seks bez zobowiązań", nie ma się na myśli gwałtu, ani przez zobowiązania nie ma się na myśli wychowywania niepełnosprawnego dziecka albo rodzenia zwłok. wobec tego, nawet przyjmując Twój sposób myślenia, uważam tę retorykę za wprowadzającą w
mówiąc "seks bez zobowiązań", nie ma się na myśli gwałtu,

nawet przyjmując Twój sposób myślenia, uważam tę retorykę za wprowadzającą w błąd


@g1venchy: to coś nas łączy, bo absolutnie nie kojarzę aby zakazano aborcji wynikłej z gwałtu. Daj proszę źródło, bo moge się mylić.
@Usmiech_Niebios: no i zaczyna się uciekanie od meritum rozmowy i łapanie za słówka, byle tylko wprowadzić chaos do dyskusji i świętować wygranie przepychanki słownej.

tak, masz rację, na tyle mocno uznaję w tym momencie zakaz aborcji ciąży powstałej z gwałtu za kwestię czasu, że omyłkowo jego też wymieniłem, co jednak nie ma większego wpływu na całokształt mojej wypowiedzi, do którego chciałbym żebyś się odniósł
@g1venchy: kolego, jeśli piszesz do mnie

nawet przyjmując Twój sposób myślenia, uważam tę retorykę za wprowadzającą w błąd

a potem sam wprowadzasz w błąd i piszesz o "łapaniu za słówka" to nie bardzo mamy o czym rozmawiać. Po prostu, do siebie należy stosować takie zasady jak i do innych. A nawet stosować je ostrzej.
Ale odnosząc sie do meritum - wychowywanie dziecka to zobowiązanie. Aborcja to zmniejszenie zobowiązań. Rodzenie martwych dzieci
co wynika głównie z ich genów np niski wzrost, łysienie, wąskie barki, szerokie biodra, oczy jak ofiara, krzywy nos, cofnięta szczęka itd


@Slavcel: kurde, ja zawsze byłem pół na pół, wzrost nie mam zły(181) ale byłem i jestem chudy, wątłą postawa i wąskie barki. Mam nieźle brwi i oczy dość głęboko osadzone, ale za to mam #!$%@? duży wystający do przodu nochal jak z Mojżeszowego plemienia oraz cofnięta szczeke- tu całe
@Usmiech_Niebios:

a potem sam wprowadzasz w błąd i piszesz o "łapaniu za słówka" to nie bardzo mamy o czym rozmawiać. Po prostu, do siebie należy stosować takie zasady jak i do innych. A nawet stosować je ostrzej.


oczywiście że tak i tak właśnie je stosuję - to, że zdarzy się czasem taki błąd jak wyżej nie odbiera mi jednocześnie prawa do wytykania takich postaw u innych.

Ale odnosząc sie do meritum
Wobec czego, utracenie mocy przez pkt 2 oznacza, że nawet martwy płód, o ile nie będzie zagrażał życiu matki, nie może zostać usunięty.

no nie wiem, czy na 100% tak to trzeba odczytać. Chyba że to założenie że badania prenatalne są zakazane, a co za tym idzie nie da się stwierdzić martwości. Tak być może oczywiście, nie wiem czy kobieta zawsze wie kiedy płód w niej umrze.

Wciąż nie odniosłeś się w
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.