Wpis z mikrobloga

@kogut_20 Wczoraj napisałem całe bez gwiazdek, skasowali po 10 minutach. Dzisiaj rano napisałem z jedną gwiazdką zamiast E, jak wróciłem do domu już nie było.
  • Odpowiedz
@Ozor: nie robię, z zasady zgłaszam każdy komentarz, który mnie atakuje. Gdybyś mnie obraził na ulicy to być po prostu dostał w pape, niestety w internecie nie ma takiej możliwości
  • Odpowiedz
@kogut_20: Spróbować zawsze możesz. Jak rozumiem czujesz się również atakowany jak ktoś obraża partię za którą się opowiadasz.
  • Odpowiedz
@Ozor: nie opowiadam się za tą partią. Wystarczy przeskrolować mój profil, ale widzę że to przerasta twojego mentalnego sebe. Przypominam, że na wykopie można mieć konto od bodaj 13 r.ż., więc mógłbyś zachować resztki kultury.
  • Odpowiedz
@kogut_20: Przejrzałem i wywnioskowałem iż właśnie PIS jest twoją partią. Chociażby dzisiaj komentowałeś wpis #bekazpisu pisząc coś o Tusku. Wpisujesz się idealnie w ich wiarę, bo tylko ich tak Tusk boli xD
  • Odpowiedz
@Ozor: oho, mamy tu eksperta. Jak się nie lubi po to się jest zapisem, logiczne cnie seba. Dobra, a teraz dawaj po harnoldzie na hejnał póki majster nie patrzy i wracamy na rusztowanie hehe
  • Odpowiedz
@kogut_20: Chyba jednak trafiłem skoro od razu przeszedłeś na seba, harnasie, hejnał, majster i rusztowanie. Dodatkowym potwierdzeniem niech będzie ilość komentarzy którą teraz wrzuciłeś, widać ciśnienie skoczyło.

Wpis w którym komentowałeś w tonie że "Tusk nie lepszy" wrzuciła jakaś zielonka a nie ty, więc coś ściemniasz.

A co do argumentu o dziecku to przecież napisałem ze ok, niech będzie, to co się jeszcze rzucasz?

Trzy komentarze i w każdym starasz
  • Odpowiedz
@Ozor: no pokaż mi ten wpis xD
Nie staram się #!$%@?ć w komentarza, po prostu wyśmiewam twoje nieudolne próby przypięcia mi jakiejś łatki oraz nieudlone próby myslenia (które idą o wiele gorzej, niż próby przypięcia łatki). A komentarze będę pisał tak jak mi się podoba i tyle ile mi się podoba, mogę nawet pisać po jednym słowie w komentarzu i to nic nie znaczy XD taki mam kaprys, to tak
  • Odpowiedz
@kogut_20: Wystarczy wejść w twój profil. @tindeRoman 6 godzin temu.

Na prawdę myślisz ze mnie wyprowadzisz z równowagi tym obrażaniem? Sam napisałeś, że za takie coś byś dał w papę. Widzę hipokryzja na miarę partii z którą się identyfikujesz i każdym kolejnym komentarzem tylko mnie utwierdzasz w przekonaniu, że wnioski wyciągnąłem dobre.
Nie trzeba przyklejać łatki, trzeba oznakować pisiora.

Jak to nie starasz się #!$%@?ć w komentarzu? Pocisk po
  • Odpowiedz