Wpis z mikrobloga

Naszła mnie taka rozkmina, że kobiety generalnie nie są śmieszne.
Nie przypominam sobie sytuacji, kiedy wybuchłbym śmiechem przez jakiś żart sytuacyjny, czy nawet kawał opowiedziany przez kobietę na żywo i nie mówię tu o lekkim uśmieszku czy udawanym śmiechu. W towarzystwie to zawsze mężczyzna „zabawia” innych.
#polki #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 56
@kotzstein no to dawaj kiedy i czym ostatnim razem rozbawilas imprezę? I nie mówimy tu o 2 twoich kolezankach które się śmieją by ci przykro nie było ( ͡º ͜ʖ͡º)
@yung_jaspis: Ja bym jeszcze dorzucił fakt, że większość z nich ma po prostu #!$%@? poczucie humoru albo nie ma go w ogóle. Większość osób na srogich grupkach z memami to mężczyźni, większość osób czytających i piszących pasty to mężczyźni, twórcy całego śmieszkowego community i contentu to mężczyźni. Jedyne co bawi kobiety to oznaczanie swoich koleżanek pod #!$%@? zdjęciami na fb typu te imiona jutro będą na kacu albo oglądanie filmów ze
@yung_jaspis: To #!$%@? masz doświadczenie z kobietami. W liceum spędzałem dużo czasu z pewną dziewczyną (Nie byliśmy parą) i mnóstwo zioła razem spaliliśmy i czasami jak #!$%@?ła jakimś żartem to przez minutę nie umiałem oddychać ze śmiechu. Ale fakt, też odnoszę wrażenie że mężczyzn z poczuciem humoru jest więcej niż kobiet.
@yung_jaspis hmm mam conajmniej 3 koleżanki które wielokrotnie rozbawiły mnie do łez właśnie przez żarciki albo jakieś śmieszne komentarze. Dodać jeszcze musze moja różową która też jest moim zdaniem bardzo zabawna a co jeszcze bardziej mnie śmieszy z każdym rozmawia jak ze swoim znajomym nawet z babkami w urzędzie i tez sypie jakieś bekowe komentarze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@yung_jaspis: wydaje mi się, że tych zabawiających mężczyzn też nie jest dużo. Jeżeli ktoś już taki się pojawi to zazwyczaj jest to ten z największą charyzmą. Kobiety ogólnie stoją z boku, więc znaleźć taką co się będzie wybijać to naprawdę trzeba poszukać. Wydaje mi się, że to wychodzi z wychowania, ale oczywiście dla wykopków kobiety są głupie, bo nie sypią żartami i nie próbują rozbawiać towarzystwa xd
@yung_jaspis: znam tyle zabawnych kobiet z zajebistym poczuciem humoru, cała moja rodzina, która w większości to kobiety, nawet znana jest z poczucia humoru i umiejętności aktorskich, moja babka 94 lvl na imprezach rodzinnych sobie kielicha przechyli i rozbawia towarzystwo, zawsze celnie ripostując, ale nieee, tylko mężczyźni są zabawni ( ͡° ͜ʖ ͡°) zauważyłam, że takie sebki czy inne mirki o przeciętnej inteligencji w towarzystwie raczej też nie