Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@valko77: jak ja chcę zrobić dobrze mojej kobiecie bo mi jest wtedy też przyjemnie to kim jestem?

@AdamMechanik: Swoją kobietę możesz rozpieszczać ile masz ochotę. Jeżeli natomiast nadskakujesz obcej kobiecie to jesteś pajacem.
  • Odpowiedz
Swoją kobietę możesz rozpieszczać ile masz ochotę. Jeżeli natomiast nadskakujesz obcej kobiecie to jesteś pajacem.


@CamelCase: ale właśnie o to chodzi że typy czyli ci spermiarze chcieliby mieć swoje kobiety żeby je rozpieszczać XdXdXd także wychodzi na to że plujesz na spermiarzy, a sam nim jesteś, różnisz się tylko tym że jesteś już PO wejściu w związek z laską xD
  • Odpowiedz
Wg wykopków nie da się mieć zdrowych relacji z kobietami (bo oni nigdy nie mieli więc się nie da) XD Jak masz to znaczy że jesteś simpem, betacuckiem, spermiarzem albo białorycerzem. Facetów którzy mają normalne relacje z partnerkami nie ma XD.

No są jeszcze chady, czyli ideał którego wykopek wynosi na piedestał (tyle o nim pisze że sam by mu chętnie o--------ł kolbę). Ale wiadomix że chad nie ma zdrowych relacji z
  • Odpowiedz
@valko77: no ale coś w tym jest. I incel i simp mogłyby być normalnymi określeniami na pewne grupy, tylko że incele każdego kto nie nienawidzi kobiet nazywają simpem i szkalują, widzę to na wykopie.
  • Odpowiedz
bo angielskie słówka lepsze i wyzywanie kogoś od pantofli straciło na mocy + boomerskie

@KupaNaStole:
@valko77:
Simp to z założenia kompletnie co innego niż pantofel.
Pantofel to mężczyzna w związku, który daje się zdominować przez kobietę, z którą jest związany.
Simp to zwykle mężczyzna, który chciałby związku z tą konkretną kobietą (mimo że często jest to kompletnie nierealne) i zrobi wszystko
  • Odpowiedz