Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@marek-cukierberg: Robię to, chodzę na terapię i biorę Seronil (SSRI), a psycholog życzy mi szczęścia z chłopakiem, bo doskonale wie, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, a to dzięki temu, że jest wykształcona i nie myśli na chłopski rozum.
  • Odpowiedz
@Dark_ness: Też nie wychodzę z szafy rodzinie, przyjaciele i znajomi wszystko wiedzą, ale rodzina nie ma #!$%@?. Nie żyjemy w kraju gdzie starsze pokolenie nie ma z tym problemu więc lepiej nie ryzykować zwłaszcza gdy się z nimi mieszka. Mama w ogóle myśli pewnie że przez liczbę dziewczyn z jakimi się spotykam wydaję więcej na prezerwatywy niż nikotynę a to moje mordeczki ¯\_(ツ)_/¯. Bi btw
  • Odpowiedz
@Dark_ness: chłopie jak ja cie szanuje, plusik. Swoją drogą jaka dawka Seronilu?

masz rację nie rób coming outu. Znajdź dziewczynę, ożeń się i zrób dziecko. Potem się rzuć z mostu krzycząc że nikt cię nie kocha.

Człowieku jesteś gejem. Powiedz o tym rodzicom.


@kamil123: człowieku, jesteś zerem. Najpierw spytaj gościa jaki ma problem a nie #!$%@? się ze swoimi radami jak nie znasz sytuacji
  • Odpowiedz
@Dark_ness: jakby z gnoja nic nie było, to ja to bym nie dość, że #!$%@?ł, to jeszcze wydziedziczył ¯\_(ツ)_/¯
Gdyby był jednak "normalny", w sensie dumny z syna, że ogarnięty życiowo itd itp to myślę, że jakoś bym to przebolał ...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chehu: Wydaje mi się, że są jakieś efekty. Czuję się trochę mniej zestresowany, mam więcej energii i mniej się martwię. Takie efekty odczułem dopiero po 7 miesiącach brania Seronilu, więc to raczej nie jest placebo.
  • Odpowiedz