Wpis z mikrobloga

@Ponury_Dewiant:

dzieci są bardzo fajne, są urocze

Nie są.

i wyrastają z nich dojrzali ludzie.

Albo wyrastają z nich bandyci, zwyrodnialcy i pedofile, tudzież jednostki chore które umierają w męczarniach ¯\(ツ)_/¯

Są wreszcie naszą przyszłością,

Chyba Twoją xD
Ja tam wolę mieć z #rozowypasek fajne życie a nie zajmowanie się bombelkiem.

a ja chcę przekazać dalej swoje blond włoski i habsburską szczękę,

Spoko, jak uważasz to za wystarczający powód do
przeludnienie to nie jest bozia, w którą można wierzyć albo nie


@samjesteszajety: wytłumacz to Azjatom i ludziom z Afryki, bo na pewno przeludnienie nie występuje w Europie. Notujemy niż, a w najlepszym wypadku wychodzimy na zero.

Nie są


@Zgrywajac_twardziela: są. Trzeba mieć do nich podejście.

Niech zgadnę, zapyziałe mieszkanie...


@Zgrywajac_twardziela: ja akurat dostanę po starych dwa domy, ale totalnie nie w tym rzecz.

Chińczycy fajni ludzie, tacy sami jak
@Ponury_Dewiant:

są. Trzeba mieć do nich podejście.

Nie są. Z odpowiednim podejściem to i pasożyt w jelicie będzie fajny ¯\_(ツ)_/¯

ja akurat dostanę po starych dwa domy, ale totalnie nie w tym rzecz.

Czyli ta druga opcja ( )

obywatele Państwa Środka nie są i nie będą normalni przez pranie mózgów zapewniane im przez partię komunistyczną. Ocenianie obywateli, monitorowanie ich czynności 24/7 itp. - tak wygląda
Polskie Katolickie pranie mózgu jest lepsze niż komunistyczne chińskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: uwierz mi, ale to drugie nie ma nawet porównania nawet z polskim katolicyzmem. Na nieszczęście obywateli Chin oczywiście.

No szczególnie zamordystyczna Polska w której żeby wykonać aborcję trzeba jechać za granicę xD


@Zgrywajac_twardziela: tak, ale możemy i nadal mamy jak walczyć z naszym rodzimym barbarzyństwem. W Państwie Środka nie znajdziesz legalnej opozycji
@Ponury_Dewiant:

uwierz mi, ale to drugie nie ma nawet porównania nawet z polskim katolicyzmem. Na nieszczęście obywateli Chin oczywiście.

Jeszcze nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kaczuś już planuje kolejne ustawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak, ale możemy i nadal mamy jak walczyć z naszym rodzimym barbarzyństwem. W Państwie Środka nie znajdziesz legalnej opozycji wobec partii.

Jeszcze możemy ( ͡° ͜ʖ
@Fortis_: tylko jeśli dociągną do średniego europejskiego poziomu życia. Ok, w przypadku Chin, Wietnamu i kilku innych państw to całkiem możliwe, ale co z innymi? Co z Bangladeszem, Laosem, Nigerią i Afryką w ogóle, w której ciągle toczą się jakieś wojny domowe?