Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: dzieci są bardzo fajne, są urocze i wyrastają z nich dojrzali ludzie. Są wreszcie naszą przyszłością, a ja chcę przekazać dalej swoje blond włoski i habsburską szczękę, a także dorobek mojego życia. Dopiero niedawno zrozumiałem, na czym to wszystko polega. Europejczyk nie może oddać świata Chinolom.
  • Odpowiedz
przeludnienie to nie jest bozia, w którą można wierzyć albo nie


@samjesteszajety: wytłumacz to Azjatom i ludziom z Afryki, bo na pewno przeludnienie nie występuje w Europie. Notujemy niż, a w najlepszym wypadku wychodzimy na zero.

Nie
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant:

wytłumacz to Azjatom i ludziom z Afryki, bo na pewno przeludnienie nie występuje w Europie. Notujemy niż, a w najlepszym wypadku wychodzimy na zero.


Przyrost naturalny wśród krajów 3ciego świata konsekwentnie spada, problem przeludnienia jest globalny i realny
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant: Możesz sobie prychać, a fakty są takie, że prognozowane jest zrównanie się przeciętnej liczby potomstwa w krajach afrykańskich z europejskimi w ciągu najbliższych stu lat.
  • Odpowiedz
Polskie Katolickie pranie mózgu jest lepsze niż komunistyczne chińskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: uwierz mi, ale to drugie nie ma nawet porównania nawet z polskim katolicyzmem. Na nieszczęście obywateli Chin oczywiście.

No szczególnie zamordystyczna Polska w której żeby wykonać aborcję
  • Odpowiedz
@Ponury_Dewiant:

uwierz mi, ale to drugie nie ma nawet porównania nawet z polskim katolicyzmem. Na nieszczęście obywateli Chin oczywiście.

Jeszcze nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kaczuś już planuje kolejne ustawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak, ale możemy i nadal mamy jak walczyć z naszym rodzimym
  • Odpowiedz
@Fortis_: tylko jeśli dociągną do średniego europejskiego poziomu życia. Ok, w przypadku Chin, Wietnamu i kilku innych państw to całkiem możliwe, ale co z innymi? Co z Bangladeszem, Laosem, Nigerią i Afryką w ogóle, w której ciągle toczą się jakieś wojny domowe?
  • Odpowiedz