Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chosenon3: trzeba to w #!$%@? szybko uregulować prawnie bo takie działania mają na celu tylko 1 - powodować wzrost cen normalnych mieszkań. Sprzedaż w tak absurdalnie zawyżonych cenach za m² mieszkań powoduje że mimo warunków rynkowych podczas których ceny powinny spadać to ceny rosną bo jakieś debile bez godności i szacunku do siebie kupią takie gówno.
jpg


@Krejziismylife: Chyba z perspektywy biednego człowieka.
Mieszkam tu od 7 lat i nigdy nie był mi potrzebny dworzec PKS a jako jedyne miasto w polszy nadaje się do daily drive 18’
Wiec wiesz biedna perspektywa pokazuje ci tylko aspekty dla biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krejziismylife: Zdziwię Cię ale przeniosłam się do Rzeszowa z Krakowa.
Moja siostra z rodzina tez się przenosi.
Nie mówię ze Rzeszów to najlepsze miasto, każdy ma swoją opinie ale w porównaniu do Krakowa czy Zakopanego to jest najlepsze moje miejsce do życia.
Mieszkanie kupiłam za 270k a kawalerkę 30 metrów za 120k dwa lata temu.
Prowadzę biznes, wszędzie mam blisko, w urzędach na pocztach nie ma takich kolejek. Nie wiem mogłabym
@BBQx: Widzę, że kolega nie dość że bajkopisarz to jeszcze agresor ze swoimi tekstami. Naprawdę masz solidne kompleksy, że musisz wyzywać od biedaków na każdym kroku.
Uprzedzony? Nie. Po prostu widzę minusy tego miasta. Sam z niego uciekłem właśnie z takiego powodu jak wymieniłeś. Po co mam siedzieć w chlewie skoro mam swój biznes. Jakby tak było, to miałbyś spory dom pod rzeszowem. Ja tak zrobiłem. Po co się gnieździć w
@Krejziismylife: Bo mam jeszcze dwa domy ( )
W tym jeden na wsi na która wyjeżdżam na emerke a mieszkanie wynajmę, prosta sprawa?
Widzisz zarzucasz mi uprzedzenia a sam je masz.

Nie wiem czy się zrozumiemy, dla mnie Rzeszów spośród wojewódzkich miast wygrywa i to z kretesem.
Być może nie myśle „perspektywicznie” i nie interesują mnie zarobki bo nie jest to moja bajka, pracuje na siebie
@BBQx: nie musi, ale mówienie o rzeszowie to fajne miasto to solidne nadużycie. Do tego wyzywanie innych od meneli i biedaków "bo dworzec to dla nich". rzeeszów to stollica polski ż, miasto którego plusem jest autostrada do krakowa. bieda, drewniane domy jak zejdziesz z głównej ulicy praktycznie w centrum. Duża wieś dla pracowników z krakowa którzy mogą pracować zdalnie