Wpis z mikrobloga

@smacznyy: Tak samo jak pokój 13m2 tylko masz tam kuchnię, łazienkę, przedpokój. Jak masz problemy żołądkowe to może być nie wesoło zapachowo ale przynajmniej nie popuścisz więc są jakieś plusy.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: to pokaż mi, bo w tej cenie nawet kawalerki nie widziałem. Znowu ekspert wykopowy.
Wpisałem an rzeszowiaku cenę do 200k. Znalazło mi 2 kawalerki i mieszkania w łańcucie które niektórzy tak sprzedają. Więc rzeczywiście. Od groma tych mieszkań. Można przebierać
  • Odpowiedz
  • 1
@Krejziismylife gwarantuje, że jak poobserwujesz to znajdziesz mieszkanie do 150 k. W chwili obecnej takie mieszkania są natychmiast wykupowane przez dewelopera, remontowane i sprzedawane znacznie drożej,wiec trzeba się postarać
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: całe podkarpacie zjeżdża do rzeszowa i dlatego. Rzeszów szybko się rozrasta i i chłonie masę ludzi. Firmy się rozwijają i ceny mieszkań rosną. Ale to nie zmienia faktu, że zarobkowo to ciągle polska B. Do tego dolicz studentów - gdzie w rzeszowie jest naprawdę cała masa. I potem powstaje z tego rynek, gdzie zarobki to prawie minimalna, a ceny mieszkań wyższe niż w często o wiele lepszych miastach. Do
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Zanieczyszczenie masz na myśli, że Rzeszów jest brudnym miastem? Byłeś kiedyś w innych miastach? Ze smogiem też temat dyskusyjny, bo w chwili obecnej większość Polski zmaga się ze smogiem.
  • Odpowiedz
@chosenon3: byłem, i to co było w rzeszowie jak studiowałem po 2010, a teraz to 2 światy. Rzeszów śmierdzi, powietrze to dramat. Kiedy wystarczyło wtedy planować zagospodarowanie żeby do tego nie dopuścić to olewali, a teraz jest taka patola. W ogóle co to za argument, że tak jest w innych miastach. Jest. Tylko często te miasta nie wiedziały o skutkach. Rzeszów wiedział, a miał to gdzieś. Więc to w rzeszowie
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Żaden funboy, ale pamiętam doskonale Rzeszów z tamtych lat i wtedy to był tutaj syf i zgodziłbym się z tym. Teraz nie ma abuslotnie żadnego porównania. Może dlatego nie tak dawno był najczystszym miastem w PL według rankingu... I kilkukrotnie był do takiego nominowany.
  • Odpowiedz
@chosenon3: może czas zejść z głównej ulicy stolicy innowacji. Rzeszów to okropne miasto do życia i mimo mojego ogromnego sentymentu, to widzę. A mówienie o czystości. Hmm. Dworzec miasta, wizytówka. W rzeszowie chyba ciągle wygląda jakby miasto siedziało w latach 70. Dworzec pks. To już w ogóle poniżej krytyki. Dziurawy plac. Piękne wizytówki miasta. Plac wolności. Już go przerobili czy dopiero to zrobią? Rzeszów to obskurne trącące latami 70 brudne
  • Odpowiedz
@chosenon3: ale kontrargument XDXDXD. Nie, nie jestem z lublina. Studiowałem w rzeszowie, bardzo dużo czasu mieszkałem w tym mieście.
Ale widzę, że fanboya nie przekona. Żyj sobie w cholewie i mów, że to perfumeria.
  • Odpowiedz