Wpis z mikrobloga

ZAPLANUJ SWÓJ DZIEŃ
NIE BĄDŹ TYRANEM DLA SIEBIE
UŁÓŻ PLAN, KTÓREGO BĘDZIESZ W STANIE SIĘ TRZYMAĆ
#plandnia #harmonogram #naluzie
Dzisiaj się wyluzuję na maksa. Będę instalował systemy na starym laptopie. Na prawdę starym - ma procek Core, nie Core2, nie ma nawet 64-bitów.
I tak sobie zainstaluję XP do grania, Thin PC (taka ultra cieniutka edycja siódemki, jeszcze chudsza od embedded) do przeglądania neta dla innych i Debiana dla mnie.
No i napalę w piecu. Tylko dawno tego nie robiłem, ale jakoś to będzie.
Czemu? A czemu nie!
Życie jest w pyte! Wczoraj miałem masakrycznie #!$%@?ły dzień.
Posłuchałem sobie Jordana Petersona i powiedział fajną rzecz. Taką niby oczywistą, ale też niezbyt oczywistą.
Zazwyczaj po prostu marnuję czas. Ciągle #!$%@? nie mam siły ani ochoty na nic. Nie pamiętam kiedy ostatnio obejrzałem film, bo nie jestem w stanie sobie wygospodarować dwóch godzin. Zawsze myślę, że albo będę oglądał na raty i stracę wątek. Mam ADHD lvl999. I tak ciągle tylko przeglądam reddita i mirko. YouTube jakoś odpycha mnie, #!$%@? poleca mi nagrania. Nie wiem czy da się gdzieś zresetować wszystkie moje lajki, "nie interesuje mnie ten temat", "nie polecaj mi tego kanału" itd itp
Chyba nie.

I może zacznę się uczyć pisać, bo po prostu nie umiem.
#adhd
#depresja
#motywacja
#nerwica
#produktywnosc
#prokrastynacja
#psychologia
#rozwojosobisty
#zdrowie
  • 3
  • Odpowiedz
@Patrycja89: fajne, dzięki. Ogólnie otwieram yt w incognito. Na normalnej karcie to tylko jak szukam czegoś konkretnego, chociaż też z szukaniem się coś #!$%@?ło, bo pokazuje tylko kilka wyników, a potem jakieś propozycje srycje
  • Odpowiedz
@deadIift: no ja właśnie marnowałam mnóstwo czasu na youtube, ale wymyśliłam inne rozwiązanie. W trakcie oglądania ćwiczę rysowanie. Tak jak przedtem marnowałam 3-4h dziennie na oglądanie głupot to teraz oglądam głupoty + rozwijam umiejętności :) Jeśli chodzi o reddit to mam zasadę, że wchodzę tam tylko i wyłącznie w weekend. Zero przeglądania w dni powszednie.
  • Odpowiedz