Wpis z mikrobloga

@motorade: lepsze warunki w jednym banku mogą równać się gorszym w drugim. Wyślij zapytanie do dowolnego doradcy, nic Cię nie kosztuje, a masz za free przegląd połowy rynku kredytowego.
@motorade za taką cenę jedziesz 20 km z miasta i kupujesz dom, znacznie większy, swój, własny do końca Twoich dni. Oczywiście to mój punkt widzenia, ale za taką kasę mieszkania w życiu bym nie kupił. Ja lubię spokój, swoje podwórko, w którym w gaciach mogę chodzić po działce, albo nawet bez, to moja sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak obok w mieszkaniu pojawi się roksa na nocki
@motorade ten najmniejszy pokój jak ma być do HO to idealnie,akurat wejdzie długie biurko + szafki itp itd. bardziej mnie martwi ten salon, bo ~3m szerokości to robi się dość ciasno. Szafka RTV 40cm, kanapa 100cm i masz połowę na stoik, przejście. Tak jak pisałeś, lepiej zobacz to na żywo. Ogólnie wygląda spoko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@motorade: az odpisze, bo zdecydowalem sie na niemal taki sam uklad, ktory tez mi sie posoba. U ciebie 58m za 340k, u mnie 48m za 407k, co prawda w warszawie, ale roznica boli. Jak cie stac to bym sie raczej nie patrzyl na pandemie ze rynek sie zmieni. Nie sluchaj wykopowych ekspertow bo to portal ze smiesznymi obrazkami a nie analiz ekonomicznych i rynkowych.
Pobierz
źródło: comment_1614800260Xw2FS3eFGlO1oa3pSacBzE.jpg