Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak inaczej komentować kupno kurnika za taki hajs. Dla mnie 350 tysięcy plnów to całkiem sporo hajsu, na który dość długo musiałbym pracować. I po prostu nie widzę, żeby taka ilość kasy wtopić w mieszkanie wielkości 58m2. Widocznie jesteś dużo bogatszy, więc fajno dla Ciebie ale still, imho 60m2 za 350k to jest patologia. Tymbardziej jesli wezmie sie pod uwage koszta i jakosc wykonania ¯\(ツ)/¯


@Modzian: No ale gdzie
@motorade: powiedz mi, a same rolety zewnętrzne nie starcza? Sam się teraz zastanawiam, mam gabinet do pracy i salon od wschodu, sypialnie od północy. Myślałem nad klima w salonie i nad klima lub roletami w gabinecie, ale nie jestem pewien, jakie dosw twoje w tym? Konkretnie chciałem markizy cieniujące zewnętrzne, to jest w stylu rolet ale trochę przepuszczają światła, odrobinę.
@Bulkas: doświadczenie mam takie, że u rodziców są rolety zew. w pokojach z oknami na zachód i nie ma jakiejś megamasakry, nie jest najprzyjemniej ale też nie na tyle, by czuć się jak w saunie. Klimę będę instalował by było komfortowo.
@lone_sloane: ja na moje i innych szczęście nie będę się rozmażać więc problem z głowy. Jak będzie mi się dobrze mieszkało to nie widzę potrzeby sprzedaży.


To mogę ci tylko taka radę dać, żebyś obczaił sobie drzwi przesuwane (jak są otwarte to chowają się w ścianie), zamiast klasycznych. Oszczędza się dużo prsestrzeni w ten sposób. Odkąd mam u siebie to nie wiem jak można było mieć inne :p