Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/47715211/plusujacych-ten-wpis-zawolam-za-rok-3-03-2021-zoba

Minął dokładnie rok. Mam nadzieje, że wszyscy cali i zdrowi. Dziś 15678 nowych zakażeń. Plusujących zawołam dokładnie za rok - 3.03.2022. Zobaczymy, czy covid odpuścił. Możecie zostawić wiadomość do siebie

  • 483
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: przeżyłem, miałem koronę na 99% w październiku, bo cała rodzina w domu była chora. Przeszedłem praktycznie bezobjawowo, czułem tylko bardzo delikatne rozbicie (naprawdę mega delikatne)
Prawdopodobnie nie miałem covida, a jeżeli miałem to bezobjawowego. Trochę znajomych się pochorowało ale przeżyli. Teraz tylko żeby otwarli w końcu lokale i granice
@jestemtunew: żyję, nie wiem czy przechorowałam jak tak to bezobjawowo. Tak samo moi rodzice (>60)
i mąż. podejrzewamy że mogliśmy mieć w lutym 2020 roku.
Trochę znajomych przeszło dosyć ciężko, kłopoty z oddychaniem ale tylko moja ortodontka trafiła do szpitala i to tydzień temu. Na szczęście nikt z moich najbliższych nie umarł.
@PiersiowkaPelnaZiol: U mnie w pracy też są szury. Ja się martwiłam i płakałam po nocach, czy tata przeżyje, a na slacku czytałam: „wirus istnieje, w tv”.

Moja cioca pracuje na oddziale płucnym, przekształconym na covid i już nie zliczy, ile osób pakowała do worków. W niektórych miejscach zaleca się też zaklejanie otworów ciała i to też robią pielęgniarki. Gdyby nie jej interwencja i opieka nad moimi rodzicami, mogłoby być źle. Mój