Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/47715211/plusujacych-ten-wpis-zawolam-za-rok-3-03-2021-zoba

Minął dokładnie rok. Mam nadzieje, że wszyscy cali i zdrowi. Dziś 15678 nowych zakażeń. Plusujących zawołam dokładnie za rok - 3.03.2022. Zobaczymy, czy covid odpuścił. Możecie zostawić wiadomość do siebie

  • 483
@jestemtunew: przez ten rok nie zachorowałam (a przynajmniej nie miałam objawów) covid-19.
Siostra przechorowała łagodnie (miała jakieś tam lekkie objawy, ale nic niepokojącego) - okazało się dopiero jak przed Wigilią zrobiła badanie na przeciwciała :) Prawdopodobnie dopadło ją we wrześniu jak wróciła do szkoły.
Kuzyn przeszedł covida w styczniu (typowe objawy, miesiąc po chorobie łapał jeszcze upierdliwe zadyszki).

Zobaczymy, co przyniesienie kolejny rok!
@nieuczulonyvoohha ja mam tak samo, chodziłem w maskach wszędzie, teraz jak nauczyłem obcować się w nowej rzeczywistości staram się unikać masek na świeżym powietrzu i podczas jazdy na rowerze. Chyba najważniejsze to to że nie boję się wyjść z domu w obawie ze dopadnie mnie jakąś covidow chmura i umrę :D

Nie chorowałem, nie szczepiłem się. Trochę kg przytyłem :)