Wpis z mikrobloga

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/47715211/plusujacych-ten-wpis-zawolam-za-rok-3-03-2021-zoba

Minął dokładnie rok. Mam nadzieje, że wszyscy cali i zdrowi. Dziś 15678 nowych zakażeń. Plusujących zawołam dokładnie za rok - 3.03.2022. Zobaczymy, czy covid odpuścił. Możecie zostawić wiadomość do siebie

  • 483
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jestemtunew: przeszedłem bez objawów, żona miała duszności i brak węchu. Brat bezobjawowy, szwagierka utrata węchu i smaku,babcia bezobjawowa,ciotka gorączka i brak smaku. Na dzień dzisiejszy zaszczepiony jest mój brat, szwagierka,mama i babcia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jestemtunew: Ooo no gites, nowa praca, 100% zdalnie, kurna jakieś deploye na nartach robię, jest zajebiście. Covid bezobjawowo tylko 3 dni temperatury + brak smaku 2 tygodnie, więc pomimo, że się nie ruszam i raczej nie ćwiczę, ale ulany też nie jestem, to przeszedłem spokojnie.
Wiadomość do siebie - @tellet pracuj, bo kurna musi być minimum 15k, bo dychę to teraz każdy w środowisku ma.
@jestemtunew Przeżyłem, przeszedłem koronkę w październiku 2020, wyszedłem z kwarantanny silniejszy. Dużo silniejszy fizycznie jak i psychicznie. Rozstałem się z dziewczyną ale przynajmniej mam teraz cały czas dla siebie na treningi i rozwój.
Za 3 tygodnie walka w kickboxingu, mam nadzieję że wygram a za rok będzie tych walk jeszcze więcej a moja forma będzie 3x lepsza niż teraz.