Wpis z mikrobloga

Mirasy nie kumam kompletnie akcji z Avatar, jak wiadomo twórcy w głównej mierze robią filmy żeby zarobić na nich pieniądze, Avatar okazał się hitem kasowym, a mimo to od 11 lat nie ma jego następnej części. Tak wiem są w planach kolejne na lata 2022/2024/2026/2028 ale skąd taki odległy okres?
Dajmy na to władcę pierścieni robili rok po roku, matrixa to samo, a tu?
Pobierz Szawagier - Mirasy nie kumam kompletnie akcji z Avatar, jak wiadomo twórcy w głównej ...
źródło: comment_16147476431Tg1NKWfIqcsWtLJafLfMA.jpg
  • 26
@Szawagier: Już tłumaczę taki dobry wynik kasowy , film był reklamowany jako dzieło technologi 3D że niby innowacja , że prawdziwe 3D i każdy szedł to zobaczyć co to za nową technologia itp Sam się na to złapałem a film okazał się gniotem. Co nie rozmawiałem z człowiekiem co był w kinie , taka sama opinia , dupa nie innowacyjne 3D a film gniot więc w dobie kina gdzie 3D poszło
Avatar okazał się hitem kasowym, a mimo to od 11 lat nie ma jego następnej części.


@Szawagier: nie wymyślono jeszcze technologii którą mógłby reklamować, a to było głównym źródłem jego sukcesu, film to gniot, robiłem dwa podejścia, w kinie przespałem ponad połowę, w domu podobnie
@Szawagier: po prostu ten film jest tak denny i beznadziejny, że autor scenariusza do 2 części jak ma napisać drugi raz to samo, żeby zarobić, to po 2 stronach dostaje #!$%@? i rzuca skrypt w kąt i idzie pobiegać xD
@ItsFine: co do formy wizualne zgadzam się w 100%, sam byłem 2 razy w kinie na tym filmie co mi się nigdy nie zdarzyło. Większość ludzi to po prostu idioci, dla nich jest 3d jak wyskakują elementy z ekranu prosto w ryj wtedy jest 3d a nie tam jakaś błębia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 raz byłem jakoś na premierze w najnowszym wtedy kinie na rejonie, nie
@Szawagier: To jest naprawdę ciekawa sprawa, bo sprawdziłem listę box office i w top50 wszechczasów (bez uwzględnienia inflacji) są:

-filmy z uniwersum komiksowego (z czego 9 z MCU) które tworzą jakąś spójną serię
-bajki dla dzieci z których każda ma kontynuację albo jest rebootem znanej marki
-filmy z rozbudowanym uniwersum takie jak: Star Wars, Harry Potter, Jurassic Park, Fast&Furious, LOTR

plus na 2. i 3. miejscu filmy Jamesa Cameroona które nie