Wpis z mikrobloga

Who cares


@ButelkaBezKaucji: Wiesz, mnie to trochę obchodzi. Nie, żeby bolało mnie dupsko :-). Obserwuje, to jako zjawisko społeczne i trochę mnie niepokoi. Zauważ, że w Polsce bez promocji i haseł, że czarne ma znaczenie taki Simon Mol zarażał gdzie popadło. Posługiwał się taką samą retoryką: "jestem czarny, ze mną się nie przeruchasz?".

Myślę, że wprowadzanie odrobiny zróżnicowany poglądów nie obraża nikogo, ale może komuś pomoże zrozumieć, że za takimi
  • Odpowiedz
@kot_gagarina wszystko co egzotyczne jest bardziej atrakcyjne, dla kobiet i mezczyzn, wiec nic w tym dziwnego, tak dziala swiat.

Serio uwazacie ze murzyni wam podbierają laski ()? Bo nie bardzo.wiem jak to odniesc do polskich realiow? Twierdzisz ze jedna z dup simona mola miala byv Twoja czy jak xD ?

Przez wlasnie nie powodzenie u kobiet, szukacie jakis #!$%@? teorii spiskowych, ktore i tak w odniesieniu do
  • Odpowiedz
jak to odniesc do polskich realiow?


@ButelkaBezKaucji: Po prostu uważam, że promowanie takich zachowań jest społecznie szkodliwe.

Cały czas mam nadzieję, że jednak moje wybory nie są podyktowane "egzotycznością" oraz, że laski dające molowi nie są jego i moim wspólnym targetem. Jeżeli jednak spytasz, czy wolałbym aby kobiety w moim otoczeniu: sąsiadka, sklepowa, nauczycielka mojego dziecka były zdrowe, to chyba wiesz co
  • Odpowiedz
kompleksy i brak powodzenia


@ButelkaBezKaucji: chyba ty.

I nie jest to dorabianie ideologii, tylko subiektywne spojrzenie. Problem nie leży w Polsce czy kolorze skóry. Problemem jest tworzenie ideologi, która takie rzeczy usprawiedliwia. Kiedyś moja żona, dała telefon naszemu wspólnemu znajomemu na mieście. I wiesz co? Nie jest już moją żoną. Nie przez ten głupi fakt, tylko przez to, że taki zachowanie zdradza pewne sygnały co do aktualnego związku: uczciwości, poziomu
  • Odpowiedz
@kot_gagarina: powinienes w takim razie być przeciwny zwiazkom z ludźmi zarażonymi wirusem hiv a nie czarnoskórym. Za wschodnią granicą mnóstwo osób jest zarażonych a jakoś związki polak ukrainka nie budzą takich emocji i gadek o zdrowiu.
  • Odpowiedz
Zwykłego całusa?

@Pierorzek: To przecież jak zwykłe klepnięcie w tyłek albo macanko w tańcu. Ja tam tylko jestem przeciw podwójnym standardom. Jak laska tak robi, to nie może ode mnie oczekiwać, że np. nie będę wspierał biednych blondynek, które są także better i ludzie je hejtują a ja tylko sprawię im radość poprzez pocałunek z szatynem. :-)

Gościu albo się szanujemy albo się bawimy. :-)
  • Odpowiedz
przeciwny zwiazkom


@Pierorzek: Kłopot w tym że ja nie jestem przeciwny, żadnym związkom. Szanuję wolną wolę i prywatną przestrzeń. Ale jak włączam netfliksa i połowy produkcji nie mogę obejrzeć bo widzę nachalną indoktrynację to jest to naruszenie mojej wolności, więc będę przeciwny masowemu wciskaniu kitu, bez względu na tematykę. A całowanie biednego lepszego murzyna przez dziewczyny, jakiejkolwiek narodowości, koloru skóry czy płci :-) uważam za niesmaczne i nieetyczne wobec ich
  • Odpowiedz
@kot_gagarina: Przecież Pierorzek by ich usprawiedliwił gdyby oni się przeruchali na oczach tego chłopaka, koleś zawsze broni kobiety choćby zrobiła najgłupszą rzecz świata, ale czego oczekiwać od gościa, który chodził do prostytutki z kwiatami.
  • Odpowiedz