Wpis z mikrobloga

@ap0linary dokładnie. Każdy kto zobaczył jakikolwiek zysk sprzedawał. Tak jak teraz shitcoiny nie spodziewasz się że coś czego masz tysiące o łącznej wartości 100$ może być kiedyś warte znacznie wiecej. Sprzedasz jak będzie 150 i tyle.. Takie #!$%@? że mogłem kupić wtedy itd..
@Dantte Kolega informatyk kopał BTC i inne krypto parę ładnych lat temu. W domu jak i w robocie. Też uznaliśmy że pierdzieli te swoje duperele o kąkuterach. Jeszcze nic nie sprzedał, trzyma do dziś dla dzieciaków. Powiedział że od czasu do czasu kupi jakieś krypto na giełdzie i wyłącznie tym się bawi. Nie śmiałam zapytać ile BTC uzbierał
@Syla_alyS: Myślę, że niewiele. Wiesz tylko tyle ile ci mówi, równie prawdopodobne, że sprzedał jak cena była (na jakiś dany tamten moment) bardzo atrakcyjna i wydawała się czymś co już może się nie powtórzyć).
@dean_corso Mówił, że uzbierał m.in 86k SiaCoin. O BTC nie śmiałam zapytać. Ma sporo ETH (nie rozwinął myśli mówiąc sporo, więc ciężko mi ocenić ile to sporo może wynosić).
@Strupzdup To prawda, mógł dawno sprzedać, natomiast wczoraj jeszcze mówił że trzyma
@Syla_alyS: jeśli ma sporo tego krypto z BTC i ETH na czele, to mógłby już sobie zrobić wakacje do końca życia bez żadnej szkody dla dzieci. Widocznie sprzedawal na lokalnych górkach tylko głupio mu się przyznać
mógłby już sobie zrobić wakacje do końca życia bez żadnej szkody dla dzieci


@Puszkov: i to jest właśnie myślenie przez które ludzie bezmyślnie sprzedawali BTC na lokalnych górkacj...

Ja nie muszę już pracować do końca życia bez szkody dla dzieci a jednak codziennie pracuję rozwijając swoją firmę. Jak myślisz dlaczego?
@MilionoweMultikonto: no idk., ja jestem dość ambitny, ale gdybym był w tak bezpiecznej pozycji to wolałbym się jednak rozwijać duchowo niż tyrać na kogoś. Ew. szybka inwestycja w dochód pasywny i wtedy utopia chillera. Kumulowanie cyferek dla samej frajdy z posiadania cyferek brzmi dość depresyjnie a zawodowo szklany sufit osiąga się też dość szybko w większości z dziedzin.

No, w każdym bądź razie atakowanie mnie argumentem per biedum jest średnio trafione