Wpis z mikrobloga

Jakie dodatki do kodi polecacie żeby mieć dostęp do większości filmów i seriali z polskimi napisami, ewentualnie lektorem w jak najlepszej jakości? Mam KODI i dodatek fanfilm i cholernie mało źródeł tam jest.

W wakacje przeprowadzka i będę oglądać wszystko na TV 75 lub 85 cali oraz projektor 130 cali i muszę skończyć ze źródłami 480-720p.

Na Netflixie nie ma praktycznie żadnych produkcji, które mnie interesują. Obecnie męczę się z reklamami i słabą jakością na e-kino/oltube/filmannn....

#kodi #kodiwpigulce #film #torrent
  • 14
@hpiotrekh: Według polskie prawa oglądanie bez udostępniania nie jest kradzieżą. Poza tym na netflixie jest straszne gówno. Nie oglądam każdego serialu jak leci, tylko mam własny gust i większości produkcji na netflixie nie ma. Netflix w Polsce ma słabą bazę filmów i seriali, poza tym czasami jak jest dobry serial to nie ma wszystkich sezonów, oprócz tego co chwilę usuwają różne produkcje.

Skąd k***** moda na tego Netflixa? Jedyny plus to
@hpiotrekh: Netflix, Amazon, HBO GO, Player i tym podobne serwisy to patologia tak samo jak zwykła telewizja z reklamami i swoją ramówką. Płaciłbym i 100 zł miesięcznie żeby był serwis, który byłby agregatorem i miał to wszystko w sobie. Nie będę płacił 10 abonamentów żeby serial, który mnie interesuje i tak ciągnąć z zatoki bo na tych serwisach go nie będzie...

Teraz wszyscy bronią netflixa a za 10 lat wszyscy będą
@nocny-mirek:

Aplikacja Kodi® (dawniej znany jako XBMC ™) to oprogramowanie Media Center, wielokrotnie nagradzane, darmowe oraz oparte na licencji GPL. Jest świetnym narzędziem aby z komputera zrobić zdalnie sterowany, multimedialny odtwarzacz w prosty i przyjemny sposób.

Kodi dostępne jest na Windows, Linux, OSX, Android, iOS, Raspberry Pi. Kodi ma również swój system operacyjny oparty na Linuxie. Mowa o LibreELEC czy OpenELEC.

Dzięki jego popularności istnieje szereg darmowych wtyczek. Do oglądania filmów,
@nocny-mirek: Moim zdaniem ciekawa alternatywa z dużym potencjałem. Na pewno lata świetlne przed netflixem gdzie jest 10 seriali na krzyż i w praktycznie każdym chłopaki się całują xD ale co kto lubi...

Świetnych seriali jest kilkaset a dosłownie promil z tego jest dostępne na Netflixie.

Samych seriali o mafii podobnych do Suburra/Gomorra czy Narcos jest z kilkadziesiąt, ja akurat lubię takie klimaty.

Netflix jest totalnie do bani, bo dyktuje masom ludzi
@EmcePomidor dlaczego scam? Uzywam tego od jakis 4 lat przynajmniej. Real debrid to serwis do pobierania/streamowania plików z hostingów premium. Możesz sam sobie tam wrzucić torrenta albo jak pisałem wyżej użyć wtyczki do Kodi, ktora przeszukuje dostępne toreenty, erzuca do rd i streamuje z ich serwerów do Kodi. To tak w skrócie.