Wpis z mikrobloga

@porfaworek: czytałem caly artykul

chcą miec „z głowy” posiłek

To mnie totalnie #!$%@?. tlumaczy zarowno dlaczego piszesz, ze jestes z tych osob ktorym latwiej jest zejsc z wagi oraz dlaczego nie jest to produkt dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wlasnie to mialem na mysli piszac, ze nie wyobrazam sobie zastapic swiezy chleb, pomidory, rzodkiewki, szczypiorek, sery, wedliny, jaja itd papką i cyk odchaczone xD
@xstempolx: :) wiesz, są rozni ludzie i rozne potrzeby:) ja lubie zjesc dobry obiad, cięższą kolację, a sniadanie to dla mnie mały priorytet - wole dluzej pospac :D

Co kto lubi:)

Przy biwakowych wyprawach to tez mega rozwiązanie, gdy nie masz dostępu do lodowki/sklepu przez kilka dni:)
@porfaworek: akurat tak sie sklada, ze tez sypiam do oporu. Ale rozne są priorytety.

Na biwaku moze sie sprawdzic, pewnie. I to jak. To bym sprobowal, tylko pisalas ze początek jest drozszy? Chodzi o szejker?


@xstempolx: Chcialabym, zeby była „akcja” ale nie jest:) to moja prywatna opinia i sympatia do produktu, ktory zmienił na lepsze czesc dnia, ktora była kiedys słabsza (opisałam to w artykule).

Gdy robimy sponsorowane wpisy na blogu lub innych SM, to zawsze jasno komunikujemy jak jest. Ja wiem, ze ludziom, którzy w sieci nic nie tworzą trudno w to uwierzyć, ale tak. Mozna uczciwie komunikować w obie strony:)

Jedyny profit jaki mozemy
@xstempolx: Poczytaj na stronie huela o pakiecie startowym i sam ocen czy wg ciebie to kwota na ktora mozesz sobie pozwolic, aby przetestować ten produkt.

Na grupach fb i tu na wypoku ludzie sprzedaja tez mniejsze czesci dla takich, co chca tyko troche na probe. Ale to juz musisz poszukac sam:)