Wpis z mikrobloga

  • 1
@porfaworek jadłem Huela ok 3 tygodnie, ale mój organizm nie mógł się przyzwyczaić ( ͡º ͜ʖ͡º) smak ok, ale nie powala. Teraz jem YFood i przy tym zostanę na dłużej. Smak 10x lepszy i przyjął się dobrze od samego początku.
  • Odpowiedz
  • 3
@porfaworek tylko huel i yfood. W yfood jest spoko zestaw testowy z chyba 5 gotowych napojów do wypicia, a ostatnio wprowadzili testowe proszki po 2 porcje. Znajomi też przeszli na yfood. Nie porównywałem składu za bardzo ale z grubsza powinny być podobne. Pije to po pracy w drodze do domu, jako obiad, żeby nie musieć stać nad garami xd
  • Odpowiedz
@porfaworek:
Jechałem na szejkach przez jakieś dwa lata, teraz jadę drugi miesiąc. Z moich ulubionych Mana jest na pierwszym miejscu, potem Huel, a potem Plenny Shake Active. Próbowałem ostatnio SuperSonic i ma potencjał, ale podjeżdża trochę owsianką.
  • Odpowiedz
@Rogi_: Tak, sniadania przede wszystkim (w domu i podrozy), sporadycznie zdarza się kolejny posiłek. Czekamy na sezon biwakowy i moze w koncu zjemy te nasza rezerwę huela wytrawnego na ciepło, bo jeszcze mamy 3 torby :)
  • Odpowiedz
@porfaworek: ile razy dziennie stosujecie huel? podeślesz tu czy na priv jakieś wyliczenia jak to wychodzi miesięcznie na 2 osoby i które według was bardziej się opłaca - zwykły czy ten czarny? w sumie można zwykły kupić i dodawać jakieś wpc.
  • Odpowiedz