Wpis z mikrobloga

@Maly_skowyrny_zuk: Warto sprobowac:) jesli nie masz oporów do owsiankowego smaku to spoko sprawa:) mozna zastąpić jeden posiłek, a mozna wszystkie. My jemy na sniadanie, ale sa tacy, co piją huel zamiast obiadu/ kolacji- Twoj wybor co i jak:)
@ArchDelux: Nie, nie mamy :) wystarczy ze przeczytasz UWAŻNIE artykuł;) jest tam wyjaśnione, że KAŻDY klient huela moze wygenerować kod polecający i uzyskac znizke. Jestemy klientami i takim kodem się dzielimy.

Polecam szukać spisków gdzie indziej i czytac uwaznie zanim zaczniesz cos sugerować.
@porfaworek: @Errad: @brohu: @blackredwhite: A jak z uczuciem sytości - "zapycha" albo chociaż jakoś takie wrażenie sprawia że nie czuje sie głodu mimo wszystko? Żałuje że dopiero niedawno sie o tym dowiedziałem mimo że współpracowałem z Sundose w pewnym momencie xD A o Soylent słyszałem raz po raz lata temu.

A co gdyby oprócz "wyjść" i jakiś "okazji" na fajne obiady itp. itd. jeść tylko to? Oprócz jakiś
@Saeglopur: Czy się tak da jesc tylko taki pokarm? Z punktu widzenia dietetycznego tak(są takie historie opisane w necie), ale czy psychicznie się da to juz kwestia indywidualna. Jesli na co dzien i tak masz wywalone na jakosc tego co jesz, nie zwracasz uwagi na skład, konsystencje, aromaty i ogolnie jedzenie nie sprawia ci frajdy samo w sobie, a cenisz sobie czas, to jest „światełko w tunelu” do diety „ortodoksyjnej” tylko
@Saeglopur: Jest, przecież napisałam, że to bedzie zdrowsze, niz przypadkowe jedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to, jak bedziesz się czuł po takich posiłkach musisz przetestować sam! Ja nigdy nie jadlam tylko huela na wszystkie posiłki. A to, jak się czuje jedząc go na sniadania opisałam w artykule :)
@porfaworek: Czytałem całe ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
OK, bo z komentarza zrozumiałem że to jednak niezdrowe czy gorsze niż większosć jedzenia ale teraz sprawa jasna, tak przeczuwałem że przecież właśnie to ma wiele przewag. Będzie testowane ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@xstempolx: To smak tych mieszanek jest wlasnie jak owsianka z owocami leśnymi, czekoladą, bananowa itd. Polecam przeczytac skład (jest podlinkowany w artykule) to sam zobaczysz ze to taka turbo owsiana mieszanka.

Co nie zmienia faktu, ze dla osob ktore potrzebują i mogą sobie pozwolić na celebrację kazdego posiłku nie bedzie to rozwiązaniem:) to raczej dla takich osob/sytuacji, ktorzy chcą miec „z głowy” posiłek, a nie chcą jesc byle czego:)