Wpis z mikrobloga

widzę że wreszcie pojawił się jakiś normalny typ co rejestruje zachowania szczura na nitrofazie, a nie przecinanie nożem reklamówek i wyganianie do chaty. tylko z tym sprzątaniem lasu z buteleczek po nitro mógłby sobie odpuścić.
#kononowicz
  • 50
  • Odpowiedz
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: To, że Ty jesteś śmieciarzem i brudasem, nie oznacza automatycznie, że każdy pragnie żyć w syfie i potykać się w lesie o butelki i reklamówki. Jeżeli tak kochasz bród, to serdecznie zapraszam do siedziby BIO. Na pewno znajdziesz tam dla siebie jakąś zasyfioną wersaleczkę. I ćpunka sobie przytulisz, bo on taki biedny, poszkodowany. Krzyczą tylko na biednego Wojtusia.
  • Odpowiedz
@dyzmund: chłopie gość jest na fazie podczas której myśli że jest drzewem i pewnie nawet nie wie jak się nazywa, myślisz że przyjdzie mu do głowy (jak nie będzie kamerzysty w pobliżu) wyrzucenie butelek do śmietnika? weź rozpęd i zrób coś pożytecznego. takie działania pod publiczkę są gówno warte
  • Odpowiedz
@MarianJanuszPatrykPazdzioch: No dalej, jedź do białego przytulić ćpuna i śmierćarza, bo przecież według Ciebie to on nie odpowiada za swoje czyny. To że jest zaburzony nie zwalnia go z odpowiedzialności za swoje czyny. Jak się tak litujesz nad biednym Wojtusiem, to łaź za nim i zbieraj po nim syf. I broń go przed złymi widzami... No dalej.
  • Odpowiedz
też mnie trochę to śmieszy, ale ludzie od zawsze są jebnięci na punkcie śmiecenia w lesie i zwierzątek, jak sąsiad katuje żonę to się tak nie uruchamiają


@ujumuju: Jakies dowody może na ten temat? Skąd wiesz, że to ci sami ludzie?

Poza tym, śmieci zwykle frajernia na jednego strzała, żonę biją większe Sebixy, do których trzeba zadzwonić po bagiety
  • Odpowiedz
no też mnie trochę to śmieszy, ale ludzie od zawsze są jebnięci na punkcie śmiecenia w lesie


@ujumuju: Gratuluję wybitnego poczucia humoru. Szczerze. Tylko prosił bym, o brak płaczu, że mamy taki śmietnik na ulicach i w parkach w tym kraju. Bo przecież to takie ultra zabawne, comedy gold po prostu...
  • Odpowiedz
@niochland: a nawet tutaj, przejrzyj sobie to najwięcej oburzonych na majora jest z powodu śmiecenia i znęcania się nad psem, jego kryminalna przeszłość czy pasożytowanie jest tu na dalszym planie. A wynika to z tego samego mechanizmu co u szkolniaków te obrazki z papieżem, odwoływanie się do matki boskiej itp. - mają to kompletnie w pompie, ale instynkt im podpowiada, że w ten sposób wpisują się jakoś w społeczeństwo, są częścią
  • Odpowiedz
@dyzmund: nie napisałem, że śmieszy mnie śmiecenie samo w sobie, tylko reakcja ludzi na to. Też nie popieram śmiecenia, ale nie zamierzam kruszyć o to kopii, zresztą jak czasami chcę coś wyrzucić i wiatr mi porwie ten papierek 10 metrów dalej to przyznaje się, że mam to w dupie i idę dalej. Uczulony to ja jestem na śmiecie ludzkie, które się pałętają po społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@ujumuju: Nie, no spoko. Sam też świętym człowiekiem nie jestem. Tylko wqrwia mnie zachowanie co poniektórych wypopków, broniących ćpuna, bo na biednego upośledzonego ułomka krzyknąć nie można. Trzeba go po główce głaskać, bo on taki biedny i nieporadny... Noż murrrwa kać. I wielkie oburzenie, bo jeden nitrosafarysta z nożem chodzi i psuje obsrańcowi nitro przygodę... Słów brak.
  • Odpowiedz
Ale beka aktywiści Greenpeace się pojawili na tagu. Robienie sztucznych problemów żeby tylko miec pretekst aby cisnąć ćpunowi i go straszyć. Lepiej chyba otwarcie powiedzieć, że bawi was chodzenie za pijanymi i naćpanymi z kamerą.
  • Odpowiedz
@dyzmund: no mnie śmieszy, że jest milion poważniejszych powodów, by tym palantem gardzić, a ludzie nakręcają się jednym z najbardziej błahych. W sumie to jak szczur dał 100zł na jakąś fundację ochrony przyrody to wyszedł na + względem ekologów, bo tak licząc stawkę 15zł na h, to jakby 6h ktoś zbierał śmieci to spokojnie te majorowe buteleczki w tym czasie wszystkie pozbierał, a jeszcze by na jedno nitro starczyło ( ͡
  • Odpowiedz
@ACE41: Czy mnie to bawi? Nie. Za 1 razem było trochę śmiesznie, bo mieliśmy naoczny dowód na kłamstwa tego debila. Za 2 mniej, bo i tak każdy normalny wiedział, że tak się już każde safari skończy- nagrają degenerata, ten następnego dnia wyduka przed obiektywem, że to "fiksja" i finał. Mnie już to bawić przestało dawno temu. I mam głęboko gdzieś, że debil sobie dupsko odmrozi na tym pieńku- niech gnije. Dla
  • Odpowiedz
@ujumuju: Mam głęboko gdzieś, czy ćpun da 10 czy 1000 zeta na pieski czy wpłaci greenpeace - jego kasa, niech robi co sobie chce. Mnie chodzi o zasadę- #!$%@?łeś syfu- posprzątaj. I więcej nie śmieć. Świadomosć dbania o otoczenie jest w naszym brudnym kraju praktycznie zerowa. To jest po prostu smutne. Powiem Ci tak. Długi czas mieszkałem za granicą. Tam nie do pomyślenia jest wyplucie gumy na chodnik, czy wykiepowania peta
  • Odpowiedz