Wpis z mikrobloga

@ambas Gratuluję! ( ʖ̯)

Mireczku, nie przejmuj się głupimi komentarzami.

Wykopki - nie dość, że ulana (wtf?!) to pewnie miała lub ma hemoroidy, obrzydliwe rozstępy, chodziła #!$%@? na cały świat i ma blizny na kroczu. O Cie #!$%@?ę, straszne rzeczy. Współczuję waszym kobietom, które tak na prawdę zmienią się, bo po prostu były w ciąży. I ona to może sobie nawet jak słoń wyglądać, ale wasze
@ambas: W związku z twoim #pokazmorde mam pytanie. Co sądzisz o tym, że na portalach takich jak mistrzowie.org zwykle zamazują twarz, gdy wykorzystują czyjeś #pokazmorde. Na przykład tutaj.
https://mistrzowie.org/708452
Ja uważam, że to zupełnie niepotrzebne. Nie chciałbym, by ktoś moją twarz zamazał. A ty? Przecież #pokazmorde na wykopie to publiczne zdjęcie i dlatego ktoś, kto wrzuca zdjęcie na wykop, powinien się liczyć z tym, że będzie wykorzystywane. Zgadzasz się z
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: #!$%@? chodzi o sposob w jaki to robi to po pierwsze (''wybuchlo'') po drugie na samochod czy mieszkanie trza zapracowac, nawet na byle jakie (czy to czy to) XD na zwierzaka zalezy, ale jak bierzesz ze schroniska lub dziecko ze sierocinca to mozesz sie pochwalic, ze jestes dobrym czlowiekiem, ktory moze dac komus innemu szanse na lepsze zycie, jak bierzesz zwierze z hodowli to sie mozesz pochwalic, ze masz pieniadze,
@dziadufoludtwoyastarasatan: ile masz lat że posiadanie dzieciaka to wg ciebie zaruchanie i tyle xD już samo 9 miesięcy ciąży i poród, który zawsze jest mniej lub bardziej ciężki, po którym dziecko urodziło się zdrowe to bardzo dobry powód do szczęścia i dumy. no i jeśli nie mowa tu o jakichś patusach a o normalnych młodych ludziach na jakich op z partnerką mi wyglądają to o czym świadczy posiadanie dziecka:
- mają