Wpis z mikrobloga

@WillyJamess: ale to zdjęcie nawet nie jest śmieszne, mógłby wymyślić coś własnego to może reakcja była by inna, a tak zrobił to samo co setki osób przed nim i szuka poklasku. Poza tym to naprawdę nie jest miejsce na taki zdjęcia, czemu? bo większość osób tutaj nie ma dziecka, to tak jak z żartami o teściowej, najbardziej bawią tych, którzy mają teściową.
  • Odpowiedz
: ja #!$%@? i jeszcze ta koszulka "tatuś" XDDD w szafie już pewnie dla dzieciaka pełno ubranek z napisem "najlepszy synek" "synek tatusia" "mam najlepszą mamę" XDDDDDD


@Liamdot:
Jakoś przecież musi się dowartowciowac, po to przecież zrobił dzieciaka. Nareszcie ktoś go będzie słuchał
  • Odpowiedz
@WillyJamess: Najbardziej przerażające jest to, że cisną po OPie, jego wyglądzie, wyglądzie jego kobiety i dziecka ludzie, którzy codziennie się tu użalają, że są #przegryw bo ktoś tam naśmiewał się z ich wyglądu. Chorzy, toksyczni ludzie. Byleby kogoś obrazić zza klawiatury, bo w życiu realnym nie mieliby tyle odwagi. A potem kwiczą, że żadna ich nie chce przez wzrost, a przecież są takimi miłymi, dobrymi chłopakami xD
  • Odpowiedz
heh - chwalenie się fizjologią... może jeszcze więcej szczegółów opisz? i najdzieja, że inni będą gratulować, zawsze mnie to bawiło, gratulować można nagrody nobla, czegoś wyjątkowego, nieosiągalnego dla innych... rozmnażać umieją się przecież nawet małpy, nawet lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ambas: ten post pokazał właśnie po negatywnych komentarzach ilu jest nieudaczników na wykopie którzy takie rzeczy mogą jedynie w Simsach zaznać. Pozdrawiam. U mnie wybuchnie na 4 lipca ;)
  • Odpowiedz
@ambas: Obrzydliwe niewyobrażalne #!$%@? wylało się w komentarzach ze strony przegrywów. Gratulacje dla OPa, dużo zdrowia dla żony, dziecka i masy wspaniale spędzonego wspólnie czasu.

A za te komentarze odnoszące się do urody żony i dziecka życzę żeby ktoś komuś #!$%@?ł solidnego dzwona, tak jako nauka na całe życie. Dno #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambas: ogólnie moja różowa chce podobnie ale bronie się vikingowską tarczą jak Ragnar przed wszystkimi ciążowymi sesjami itp.
  • Odpowiedz