Wpis z mikrobloga

@kusprzyk: @Palladyn400: Zależy w tej S6 były też z rozrządem na pasku normalnie z przodu (chyba, że się mylę ale coś tam mi się kojarzy), tylko z tego co pamiętam te silniki z rozrządem na pasku miały coś wadliwe, ale cholera nie pamiętam co. A tak to pewnie typowy 4.2v8 przed fsi, nie koniecznie trzyma moc (chociaż to chyba bardziej w s4 bo mu po prostu tam było ciasno i
@Palladyn400 mam s4 b7, choć tak samo odradzali zakup. A to że za ciężkie, że podsterowne itd. Nie słuchaj bzdur, jeździ lepiej niż 99% aut jakie spotkasz na drodze. Banan na twarzy już od przekręcenia kluczyka w stacyjce. Frajda przy każdym muśnięciu gazu. Zapas mocy i niepozorność wystarczająca. Nie jeżdżę nim na tor, traktuję jako niedzielne auto lub autostradowy wyczeczkowóz.
@Palladyn400 na zdjęciach śliczna. Ja wybrałem automat, jestem zadowolony, ale czasem jak latam po mieście to myślę że chciałbym trochę poredukować manualem. Manual to kolejny argument przemawiający za wyjątkowością tego typu pojazdu. Znajdź drugie V8 w manualu. W kombi. Z napędem na 4 koła. Coś zupełnie niedorzecznego. No i za to można takie auto kochać.